опис:

Гра Alabama Bones - це прикольна ретро-аркада, в якій персонаж бродить по печерах, збирає цінні артефакти, долає страшні перешкоди, ніколи не припиняючи руху, що значно ускладнює те, що відбувається.

З невідомих джерел герой дізнається про численні покладах скарбів в деяких печерах. Незліченне багатство приваблювало багатьох, але в руїнах занадто багато небезпечних точок, раніше не знаходилося сміливців, готових ризикнути. Безстрашний персонаж вирушає в подорож по темних локаціях з купою фігур у формі скелетів. На кожному етапі він повинен підібрати кілька тотемів, щоб розблокувати двері в наступне приміщення. Іноді для розблокування досить знайти спеціальний ключ, але бажання взяти від рівня максимум і знайти всі скарби обов'язково буде винагороджена.

Герой рухається самостійно, після упору в перешкоду повертає в зворотному напрямку. Можна змусити підопічного скористатися сходами, стрибнути, проповзти або качнути на ліані. Потрібно клікнути по знаку маневру в той момент, коли шукач пригод пробігає біля нього. Знаки розсипані по всій локації, з урахуванням особливостей розміщення перешкод. Втрачені частки секунди і пропуск важливої ​​дії можуть коштувати життя. Печери кишать пастками і страшними пересувними конструкціями, вони здатні миттєво задавити героя, загнати його в глухий кут. Відсутність зупинок і постійна спрага руху вимагають щосекундного контролю дій гравцем.

Відмінні риси гри Alabama Bones:

  • прогулянки по небезпечним печер;
  • стрибки, розгойдування на ліанах, інші маневри;
  • смертельні пастки;
  • пошук тотемів;
  • відкриття дверей в наступні руїни.

Персонаж зовні схожий на Індіана Джонса, і пристрасть до небезпечних для життя пригод імпонує створеного образу. Однокнопочний платформер виконаний в стилістиці дев'яностих і підкуповує простотою управління, але ризиків в грі багато. Динамічність геймплея змушує постійно стежити за ситуацією, звуковий супровід лише посилює напругу. Симпатична піксельна графіка стає додатковим привертає фактором. Пройдіть більше сотні печер і знайдіть всі заховані предками коштовності!


Реклама

Alabama Bones

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/11/19 12:38
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |