опис:

Гра Swift Knight - це симпатичний екшен, в якому лицар мріє врятувати даму серця і біжить від дракона, поставленого охороняти полонянку і запобігати її спілкування з ким-небудь.

Вусатий воїн в шоломі жваво починає подорож по темній печері. У правій руці він тримає факел, щоб висвітлити собі дорогу, в лівій щит, іноді рятує від дрібних пошкоджень. Дракон стояв біля входу в печеру, відважному герою вдалося проскочити повз величезного зеленого охоронця, але тепер це зелене створення розлютило і наздоганяє непрошеного гостя. Чудовисько зникає з поля зору оперативно, якщо не втрачати темп руху. Коли доводиться затриматися, або чергова перешкода стає складною для подолання - велика ящірка обов'язково користується моментом і з'їдає воїна, залишивши на екрані криваві сліди.

Асортимент рослин, рифів рухомих механізмів і хитрих перешкод не дає звикнути або пристосуватися певного виду небезпек. Є підйомник на пружині, він часто розташовується перед різким піднесенням і закидає лицаря на рівну поверхню, куди самостійно персонаж не зміг би дострибнути. Але іноді споруда стоїть на рівнині і підкидає бідного героя прямо в пастку. Для збереження життя доводиться перестрибувати частого помічника. Сталактити падають дуже раптово, причому заздалегідь передбачити таку небезпеку не можна, великі нарости можуть розміщуватися за межами огляду гравця, видимими вони стають лише в момент падіння.

Відмінні риси гри Swift Knight:

  • пробіжки по небезпечним підземеллях;
  • збір бонусів, відкриття скринь;
  • лічильник пройдених метрів;
  • багато видів перешкод;
  • дихання дракона за спиною.

У поспіху не потрібно ігнорувати золото, корисні трави, коштовності і ключі. Пізніше ці елементи допоможуть відкрити скриньку зі скарбами, частково відновити здоров'я, і ​​продовжити шлях після серйозної помилки без старту рівня заново. Завдяки наздоганяти монстру хочеться бігти швидше, бажання дожити до романтичної зустрічі з принцесою також додає сил. Весела мелодія і лічильник залишеної позаду дистанції в кутку підбадьорюють, шкала життя показує, наскільки обережно поводиться бігун. При зіткненнях з перешкодами шкала зменшується. Пробіжите якомога довше з мінімальними витратами здоров'я!


Реклама

Swift Knight

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/11/18 12:26
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |