опис:

Гра Crazy Shapes - це симпатичний платформер, в якому персонаж поспішає на допомогу тваринам, раніше перебувають в повній гармонії. Потрібно усунути хаос, раптово виник в чарівному світі.

Поява ініціатора хаосу не злякало мешканців гармонізованого простору. Спільними зусиллями вони збудували величезний бар'єр, за яким сховалася вся добродушна живність. Стіна була зруйнована через зраду одного будівельника, який перейшов на темну сторону. Тепер порядок і спокій персонажі бачать тільки в мріях. Гравець управляє героєм, який зважився змінити сценарій, врятувати милих і беззахисних істот. Попереду ризиковану пригоду з поводженням перешкод, рішенням логічних завдань, знищенням антагоністів. Подорожувати припаде до абсолютно різних планетах!

Геймплей вимагає високої концентрації уваги, підопічний гравця постійно біжить, швидкість доведеться регулювати залежно від характеристик найближчого відрізка шляху. Також часто доведеться стрибати і стріляти в тих, кому заманеться перепинити шлях новоявленому герою. Деякі перешкоди можна пройти лише після зміни форми тіла, це дія також виконується на бігу, важливо лише стежити за своєчасністю таким маніпуляцій. Додатково можна шукати яйця чарівних створінь, піклуватися про них в період інкубації, щоб збільшити населення зникаючої популяції милих створінь, які помирають без гармонійної атмосфери.

Відмінні риси гри Crazy Shapes:

  • зміна форми тіла головного героя на ходу;
  • стрілянина, стрибки і зміна швидкості;
  • порятунок цивілізації чарівних істот;
  • інкубація яєць тварин;
  • боротьба з Володарем Хаосу.

Для виконання щоденних завдань, пошук яєць чарівних персонажів і частини інших процесів необхідне підключення до мережі. Основний геймплей доступний в офлайні, можна насолоджуватися грою при будь-яких обставинах, якщо під рукою є смартфон з зарядженою батареєю.

Азартний персонаж часто нагороджується бонусами, їх рекомендується витрачати на поблажки в процесі проходження важких випробувань. Простий і нудний сюжет, красива графіка і нескінченне число пригод змушують втягнутися в гру надовго. Цікавий таймкіллер неодмінно сподобається фанатам платформер!


Реклама

Crazy Shapes

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/11/18 10:21
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |