опис:

Гра Chaos Lords: Tactical RPG - це вражаючий ролевик, в якому військо бореться з різною нечистю, а на онлайн-сценах відбуваються зіткнення з арміями лордів, під контролем інших користувачів.

Майбутнє фантастичною всесвіту виявилося в небезпеці. Гравець виступає в ролі лорда, вибудовує тактику для боротьби власної армії з численними демонами і монстрами, щоб дати надію на розвиток цього незвичайного світу. Різні воїни готові боротися і проявляти свої унікальні навички. Їх можна покращувати, а зачарована екіпірування дає особливу силу, робить команду могутніше. Файтинга буде багато, за кожну перемогу видаються вагомі бонуси, крім бойових здібностей і спорядження зароблені елементи можна витрачати на поліпшення замку. Фортеця повинна виглядати гідно.

Боротьбу зі штучним інтелектом і незрозумілою живністю можна замінити на грандіозні онлайн-битви. Крім завоювання нових ділянок потрібно зайнятися зміцненням наявних територій, іноді доводиться витрачати багато сил, щоб проганяти чужаків з належать користувачеві володінь. Порушуйте плани опонентів, змушуйте їх відповідати придуманому вами сценарієм.

Відмінні риси гри Chaos Lords:

  • битви з монстрами і реальними гравцями;
  • управління армією унікальних героїв;
  • апгрейд персонажів;
  • поліпшення бази, застосування зачарованої екіпіровки;
  • PvE і PvP-битви.

У проекті також розкрита тематика пошуку скарбів, а різноманітність місій гарантує захоплююче проведення часу надовго. Розробник приділив увагу графіку і опрацювання деталей фантастичною всесвіту, тому вивчення навколишнього середовища також є в списку основних завдань. Тут багато чарівництва і прихованої інформації, сюжетна лінія заплутана сильніше, ніж здається на перших хвилинах. Велика кількість комунікацій з персонажами допомагає дізнатися багато корисних нюансів і коректно розставити акценти.

Фонова мелодія активізує войовничий настрій, допомагає сконцентруватися перед битвами. Підопічні реальних гравців відрізняються особливою жорстокістю і нестандартними діями, але натовпу демонів теж не дозволяють розслабитися. Доведіть свою силу всім видам опонентів і постарайтеся знайти істину серед загадок чарівного світу!


Реклама

завантажити Chaos Lords: Tactical RPG 1.14.0

Нове в цій версії
Chaos Lords update:
- New World Boss: Black Dragon
- UI redesign
- Guild & PvP rebalance
- Market changes
- Soul Stones changes
- Dozens of minor fixes and improvements
Загальна інформація
версія 1.14.0 (2293)
дата завантаження 2020-06-14 03:47
Розмір 80.1 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.2+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

Усі додатки Digital Pill на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/11/15 11:45
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |