опис:

Гра King Of Shooter: Last Shot - це прикольна стрілялка, в якій снайпер бореться з ворожими воїнами, виконує завдання керівництва і воює за добро на різних континентах.

Користувач управляє новобранцем якоїсь організації по боротьбі зі злом. Необхідно бути частиною згуртованого колективу і працювати на загальний результат. Місії ставляться дуже чітко, завжди зрозуміло які дії необхідні, скільки антагоністів потрібно знищити. Лічильник убитих у верхній частині екрану дозволяє завжди орієнтуватися в ситуації. Співробітники організації працюють по всьому світу, переміщення в іншу точку планети у них не викликає подиву. Погодні умови можуть змінюватися, доведеться коригувати тактику з урахуванням туманів, дощів, снігопадів, спеки.

Стрілку пропонуються пістолети, снайперські і штурмові гвинтівки. Радує можливість використання декількох типів зброї, вибору оптимального варіанту в залежності від ситуації, без зупинки завдання. Додатково можна зробити унікальний вогнепальний інструмент, якщо грамотно скомпонувати частини декількох типів зброї. Для любителів взаємодії з реальними гравцями команда розробників зробила PvP-режим. Необхідно подбати про захист власної військової бази і почати напад на чужу. Хороша стратегія і грамотні тактичні дії допоможуть стати постояльцем в таблиці рейтингів.

Відмінні риси гри King Of Shooter: Last Shot:

  • більше 370 місій різної складності;
  • підказки і розстановка пріоритетів;
  • зміна видів зброї в рамках одного завдання;
  • зміна погодних умов;
  • отримання золотих монет і віртуальної валюти.

Гра привертає реалістичністю, погода змушує постійно змінювати стилістику поведінки, час доби також не балує постійністю. Для відображення подібних умов створена відмінна тривимірна графіка, що дозволяє насолоджуватися кожним моментом. Локації мають розмаїття, в якому іноді складно сконцентруватися на стрільбі, але вороги швидко нагадають мета прибуття, а регулярні настанови керівництва допомагають тримати ситуацію під строгим контролем. Стріляйте влучно, насолоджуйтеся відмінним 3D-шутер і влаштуйте справжній екшен на поле бою!


Реклама

завантажити King Of Shooter: Last Shot 1.0.3

Нове в цій версії
fix some crash bugs.
fix reward video bugs.
Загальна інформація
версія 1.0.3 (103)
дата завантаження 2019-12-18 20:58
Розмір 89.78 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

BILLING

BILLING

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(2)
0.96★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/11/14 13:07
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |