опис:

Гра King Of Shooter: Last Shot - це прикольна стрілялка, в якій снайпер бореться з ворожими воїнами, виконує завдання керівництва і воює за добро на різних континентах.

Користувач управляє новобранцем якоїсь організації по боротьбі зі злом. Необхідно бути частиною згуртованого колективу і працювати на загальний результат. Місії ставляться дуже чітко, завжди зрозуміло які дії необхідні, скільки антагоністів потрібно знищити. Лічильник убитих у верхній частині екрану дозволяє завжди орієнтуватися в ситуації. Співробітники організації працюють по всьому світу, переміщення в іншу точку планети у них не викликає подиву. Погодні умови можуть змінюватися, доведеться коригувати тактику з урахуванням туманів, дощів, снігопадів, спеки.

Стрілку пропонуються пістолети, снайперські і штурмові гвинтівки. Радує можливість використання декількох типів зброї, вибору оптимального варіанту в залежності від ситуації, без зупинки завдання. Додатково можна зробити унікальний вогнепальний інструмент, якщо грамотно скомпонувати частини декількох типів зброї. Для любителів взаємодії з реальними гравцями команда розробників зробила PvP-режим. Необхідно подбати про захист власної військової бази і почати напад на чужу. Хороша стратегія і грамотні тактичні дії допоможуть стати постояльцем в таблиці рейтингів.

Відмінні риси гри King Of Shooter: Last Shot:

  • більше 370 місій різної складності;
  • підказки і розстановка пріоритетів;
  • зміна видів зброї в рамках одного завдання;
  • зміна погодних умов;
  • отримання золотих монет і віртуальної валюти.

Гра привертає реалістичністю, погода змушує постійно змінювати стилістику поведінки, час доби також не балує постійністю. Для відображення подібних умов створена відмінна тривимірна графіка, що дозволяє насолоджуватися кожним моментом. Локації мають розмаїття, в якому іноді складно сконцентруватися на стрільбі, але вороги швидко нагадають мета прибуття, а регулярні настанови керівництва допомагають тримати ситуацію під строгим контролем. Стріляйте влучно, насолоджуйтеся відмінним 3D-шутер і влаштуйте справжній екшен на поле бою!


Реклама

King Of Shooter: Last Shot

Рейтинг:

(1)
0.18★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/11/14 13:07
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |