опис:

Гра Green Skin: Dungeon Master - це фентезі-ролевик, в якому вам належить брати участь в покрокових битвах, шукати скарби в надрах казкового світу, відкривати великі таємниці.

Милим створінням зі шкірою зеленого кольору потрібен новий герой, готовий до небезпечних пригод, подорожей по фантастичним локаціях, сутичок з великою кількістю ворогів. Новачка тестують на вміння тримати удар, покрокова битва з декількома слабкими супротивниками і зустріч з першим босом покажуть, наскільки перспективним є гравець, чи зможе він стати головою клану. Коли стартові результати виявляться гідними - Зеленокожій повідають цікаві історії, нададуть можливості для створення своєї лінії розвитку сюжету. Для сутичок можна вибирати героїв різних класів, але не більше чотирьох. Переможці нагороджуються мотивуючими подарунками і корисними апгрейдами.

Печери, лабіринти і підземелля повні ворогів і скринь з коштовностями. Крім бійцівського таланту ватажок клану повинен вміти досліджувати території, знаходити корисні предмети, влаштовувати вечірки і починати нові пригоди в будь-який момент. Якщо масштаби доступною зони здаються занадто скромними, формуйте клан для нападу на чужі землі.

Спорядження ділиться на особливі рівні: є прості предмети з базової захистом, поліпшені варіанти для більш досвідчених і легендарні елементи, доступні після проходження особливого квесту. Роль покровителів можуть виконувати богині, бажаючі подарувати ефектні здатності тим, хто зуміє привернути їхню увагу і заслужити прихильність.

Відмінні риси гри Green Skin: Dungeon Master:

  • до 4 помічників в команді;
  • хижаки, монстри, люди, інші противники;
  • пастки і підстави;
  • богині, що дають додаткову силу;
  • призи та допоміжні елементи.

П
роект дивує строкатими локаціями, різноманіттям
дійових осіб і незліченними розгалуженнями сюжетної лінії. Значна частина ігрового часу відводиться на битви, але місії полягають в пошуку коштовностей, недоступних через активність антагоністів. Навіть завоювання чужих земель виконується заради поповнення списку знайдених скарбів. Прекрасна графіка, часті діалоги і підказки, допомога від ельфійських богинь і інші фішки гарантують захопливість геймплея для всіх любителів жанру!


Реклама

Green Skin: Dungeon Master

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/11/14 09:57
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |