опис:

Гра PvPets: Tank Battle Royale - це танкова битва, в якій бойовими одиницями керують тварини. До 20 учасників в онлайн-форматі борються за перемогу зі звірячим ентузіазмом і все це доступно безкоштовно на вашому андроїд!

Гравець визначається з бронемашиною і тим, хто буде вести бій. Живності є багато, від собак і папуг, до тигрів і бегемотів. Коли техніка і персонаж обрані, можна включатися в гру. На локації до двох десятків персонажів катається з єдиною метою: знищити всіх і стати останнім, хто вижив. Наміри противників частково спрощують завдання, трощити доведеться менше число танків, борючись між собою антагоністи вбивають один одного. Головне, щоб серед передчасно пішли не опинився наш герой.

Матч триває до 3 хвилин і змушує поспішати. Бій може займати менше часу, якщо переможець визначиться раніше. Огляд зверху дозволяє бачити значну частину майданчика, але тактичні дії підопічного і опонентів видно дуже чітко, зображення не дуже віддалене. Можна навіть розглянути поліпшення чужих танків і хороші ідеї після матчу застосувати для свого. За майданчику розсипано багато аптечок і боєприпасів, вони стануть в нагоді в бою і дозволять довше атакувати. Кумедний бій мультяшних героїв завершується криваво: з усіх боків насувається червона калюжа, ущільнюючи останніх вижили. Останню хвилину битися доведеться на дуже маленькій ділянці сухий території.

Відмінні риси гри PvPets: Tank Battle Royale:

  • унікальні характеристики бойових машин;
  • апгрейд танків;
  • багато видів тварин;
  • складні місії;
  • бонуси і нагороди тріумфаторам.

До
аждий танк поєднує ряд переваг і недоліків, потрібно визначатися, якими показниками готові жертвувати, продумувати елементи стратегії і тактичні тонкощі. Більш досвідчені користувачі будуть захищені краще, але розмір не завжди є принциповим. Удвох можна спровокувати паніку у третього і скористатися моментом, аби потім встигнути знищити другого. Виразна інструкція допомагає за пару секунд зрозуміти цілі і дізнатися способи їх досягнення. Симпатичне графічне оформлення, динамічність геймплея і хороша музика на задньому плані привертають, але найбільший захват викликає вихованець, шалено щасливий з приводу апгрейдів і перемог. Допоможіть улюбленому герою очолити рейтингові таблиці!


Реклама

PvPets: Tank Battle Royale

Усі додатки IUGO Games на mob-core.com.ua

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/11/13 12:49
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |