опис:

Гра American Dad! Apocalypse Soon це стратегічна рольова гра, яку можна порівняти з Hustle Castle і Fallout Shelter, але, само собою, з деякими своїми особливостями, які можна сміливо списати і на комедійність відбувається, до якої всі давно звикли і на те, що розробникам довелося уважно поставитися до відсилання на події серіалу.

Підготували ж гру в студії My.com BV, вельми відомою серед шанувальників ігор на андроїд і не тільки, тому що саме вони створили вищезгадану гри Hustle Castle, а ще вони відомі прекрасним додатком Maps.me, яке представляє собою оффлайн-карти і користується величезним попитом у мандрівників у всьому світі.

Так чи інакше, повернемося до подій, які розгортатимуться в рідному місті героїв, який атакували прибульці! На жаль, вони виявилися менш доброзичливими в порівнянні з Роджером (домашнім прибульцем сім'ї Смітів), тому вони почали тероризувати місто, сім'я Стена потрапила в заручники і їх доля і доля всього світу тепер в ваших руках.

У ваших руках виявиться глава сімейства - Стен Сміт, який повинен організувати в підвалі свого будинку притулок і зібрати ресурси і знання для боротьби з загарбниками. Допомагати вам будуть різноманітні персонажі з серіалу, так що, одні ви не залишитеся. Плануйте свої вилазки, здобувайте ресурси і постарайтеся розвиватися якомога швидше, тому що ваш противник теж набирає сили і готується поборотися з вами в будь-який момент.

Не обійшли стороною і гумор, який виразно став візитною карткою серіалу, знайшовши відображення в діалогах і самі події, так що, якщо хочете гру на виживання з гумором - це відмінний варіант.

Особливості гри American Dad! Apocalypse Soon на андроїд:

  • Унікальне поєднання рольової гри, стратегії і виживання
  • Побудуйте свій притулок і розвивайте його
  • Боріться із загарбниками
  • Здобувайте ресурси і всі інші необхідні ігрові цінності
  • Спілкуйтеся з іншими вижили і розважайтеся, гумор на місці

Недоліки гри:

  • Реклама на своєму «законному місці», так як гра розповсюджується безкоштовно
  • Покупки теж є і в якийсь момент вони будуть потрібні, особливо, якщо вас бентежить уповільнення швидкості розвитку.
  • У фанатів Hustle Castle безумовно виникне ряд питань, ігри дуже схожі в деяких моментах, що логічно.

І то
г: гра American Dad! Apocalypse Soon це той самий випадок коли у розробників вийшов досить якісний проект, який ідеально потрапляє в тематику серіалу, так що, якщо мультики і гумор це ваше - обов'язково перевірте, рекомендуємо!


Реклама

American Dad! Apocalypse Soon

Усі додатки My.com B.V. на mob-core.com.ua

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/11/13 10:13
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |