Breakout: Dark Prison - The Last Rescue
0 (0)

Breakout: Dark Prison - The Last Rescue

опис:

Гра Breakout: Dark Prison - The Last Rescue - це цікавий екшен, в якому потрібно врятувати дочку з демонічної в'язниці. Її виживання дає шанс на порятунок світу.

Страшна епідемія швидко поширилася по планеті, викликала глобальний хаос. Ведений гравцем персонаж дізнався, що ДНК його дочки містить елемент, стійкий до повальної хвороби. Це відкриття може повернути життя людства в нормальне русло, подарувати імунітет тим, хто не встиг заразитися. Дитина була викрадена темними силами і заточений в найстрашнішу з в'язниць. Персонаж відправляється на пошуки самого рідної людини, хоча захищатися йому нічим, з амуніцією теж біда.

Після апокаліпсису по локаціях бродять різноманітні монстри, ходячі мерці, інша нечисть яку потрібно вбивати. Безстрашність і навички рукопашного бою допомагають рухатися вперед. Цілеспрямованим даються бонуси, ящики з екіпіровкою, до 12 видів зброї. Поліпшення здібностей і придбання нових навичок також можна розблокувати. Із знайдених предметів можна створювати корисні речі, для виживання в хаосі знадобляться будь-які елементи. У в'язниці крім дочки закрито значну кількість тих, хто вижив, з ними можна вступати в альянси для спільної боротьби зі вселенським злом. При бажанні можна змінити цілі і пріоритети, взяти участь в боях з користувачами, що вийшли на онлайн-арену.

Відмінні риси екшену:

  • редактор зовнішності героя;
  • сотні майданчиків для дослідження;
  • протистояння монстрам, лиходіям, зомбі;
  • прокачування здібностей;
  • онлайн-арена для PvP-режиму.

Зброя в проекті можна застосовувати на свій розсуд, використовувати будь-які з розблокованих варіантів. Також зміни піддаються зовнішні характеристики героя. У сутичках можна заробляти бали, а потім витрачати їх на апгрейд бажаних навичок. Можна освоювати різні стилі бою, вибирати, що підходить під характер персонажа. Завдяки хорошій графіку деталізовані локації можна довго вивчати, тільки не забувайте про тих, хто чекає рятівника в демонічної в'язниці. Боси ускладнюють місію порятунку, але батько пройде все заради звільнення дитини і інших вижили!


Реклама

завантажити Breakout: Dark Prison - The Last Rescue 1.3.3

Нове в цій версії
1.Fixed the issue of receiving time-limited tasks from the guild
2. Fix translation
Загальна інформація
версія 1.3.3 (244)
дата завантаження 2020-03-16 00:33
Розмір 73.36 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

Усі додатки Latersoft на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/11/12 12:29
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |