Breakout: Dark Prison - The Last Rescue
0 (0)

опис:

Гра Breakout: Dark Prison - The Last Rescue - це цікавий екшен, в якому потрібно врятувати дочку з демонічної в'язниці. Її виживання дає шанс на порятунок світу.

Страшна епідемія швидко поширилася по планеті, викликала глобальний хаос. Ведений гравцем персонаж дізнався, що ДНК його дочки містить елемент, стійкий до повальної хвороби. Це відкриття може повернути життя людства в нормальне русло, подарувати імунітет тим, хто не встиг заразитися. Дитина була викрадена темними силами і заточений в найстрашнішу з в'язниць. Персонаж відправляється на пошуки самого рідної людини, хоча захищатися йому нічим, з амуніцією теж біда.

Після апокаліпсису по локаціях бродять різноманітні монстри, ходячі мерці, інша нечисть яку потрібно вбивати. Безстрашність і навички рукопашного бою допомагають рухатися вперед. Цілеспрямованим даються бонуси, ящики з екіпіровкою, до 12 видів зброї. Поліпшення здібностей і придбання нових навичок також можна розблокувати. Із знайдених предметів можна створювати корисні речі, для виживання в хаосі знадобляться будь-які елементи. У в'язниці крім дочки закрито значну кількість тих, хто вижив, з ними можна вступати в альянси для спільної боротьби зі вселенським злом. При бажанні можна змінити цілі і пріоритети, взяти участь в боях з користувачами, що вийшли на онлайн-арену.

Відмінні риси екшену:

  • редактор зовнішності героя;
  • сотні майданчиків для дослідження;
  • протистояння монстрам, лиходіям, зомбі;
  • прокачування здібностей;
  • онлайн-арена для PvP-режиму.

Зброя в проекті можна застосовувати на свій розсуд, використовувати будь-які з розблокованих варіантів. Також зміни піддаються зовнішні характеристики героя. У сутичках можна заробляти бали, а потім витрачати їх на апгрейд бажаних навичок. Можна освоювати різні стилі бою, вибирати, що підходить під характер персонажа. Завдяки хорошій графіку деталізовані локації можна довго вивчати, тільки не забувайте про тих, хто чекає рятівника в демонічної в'язниці. Боси ускладнюють місію порятунку, але батько пройде все заради звільнення дитини і інших вижили!


Реклама

Breakout: Dark Prison - The Last Rescue

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/11/12 12:29
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |