опис:

Гра Alluris - це яскравий ролевик про фантастичну подорож, в якому переміщенням карт приймаються рішення, що формують напрямок сюжетної лінії з масою небезпечних нюансів.

Весь світ демонструється користувачу через послідовність карт із зображеннями і текстовою інформацією. Карта закликає до дії, можна вибрати одне з двох, перегортаючи вправо або вліво. Вміст наступної частинки сюжету залежить від передісторії, раси, виконаних раніше маневрів та інших параметрів. Перед стартом вибираються основні характеристики персонажа: стать, раса і походження. Стати спадкоємцем високих чинів не вийде, починати доведеться з низьких позицій, інші заблоковані. Після вибору налаштувань готуйтеся багато читати, вникати в подробиці подій, щоб діяти грамотно і обережно.

У барвистому місті мандрівника чекають неймовірні пригоди і боротьба зі злом, що не припускає єдино вірного вибору. За кожен крок доведеться нести відповідальність. Якийсь барон збирає армію для реалізації самих негативних намірів. Місцеві жителі в замішанні, ніхто не знає шляху виправлення ситуації. Можливо керуючий персонажем гравець зможе змінити перемогти лиходія. На це дуже сподіваються люди, котрі обіцяють славу і королівський статус переможцю. Якщо щось не вийде, герой помре. Ніхто не візьме на себе провину за смерть чужака, це лише наслідок черги рішень, прийнятих ним самостійно.

Відмінні риси гри Alluris:

  • глибокий сюжет;
  • розвиток історії залежить від прийнятих рішень;
  • ризиковані авантюри;
  • дослідження загадкового міста;
  • примірка різних видів діяльності.

RPG приємно дивує графічним оформленням в стилістиці фентезі, ефектними фонами і раптовістю численних подій. Складні завдання можуть заводити в безвихідь, або повторюватися, якщо поведінка персонажа формує замкнене коло однотипних ситуацій. У місті потрібно виконати тільки частину місій, для решти доведеться бродити за його межами. Можна гуляти, пити пиво, займатися риболовлею і заходити в чудову кондитерську, але подібна поведінка сприяє швидкому витрачанню ресурсів. Займіться боротьбою з бароном, і в разі виживання станете легендою!


Реклама

Alluris

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/11/12 10:17
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |