опис:

Гра Wild Bullets - це прикольний аркадний шутер, в якому шериф захищає населення міста від раптово напали демонів, покращує свої вміння, поповнює набори боєприпасів.

В одному мирному містечку Дикого Заходу з'явилася демонічна банда, яка бажає підпорядкувати собі людство. Чому темні сили вирішили почати з цієї точки на планеті - невідомо, однак легко завоювати населений пункт не вдалося. На захист людей встав місцевий шериф, керований гравцем. Персонаж бере револьвери і безстрашно йде на пошуки представників демонічної угруповання. За піксельним локаціях бродять створення дивних форм і кольорів, їх має бути оперативно знищувати, попутно збираючи монети і скрині з іншими бонусами.

Історія розвивається, шериф стає сильнішою, знаходить багато крутих навичок і якісного зброї. Монети також дозволяють замінити персонажа, розблокувати нові особистості. Додаткове різноманітність вносять боси: боротьба зі слугами демонів здається найлегшим з випробувань, коли з'являються ватажки. Складайте комбінації здібностей зі спеціальних карт, Перемагайте антагоністів спокійно і впевнено, щоб дістатися до демонічного світу і припинити всі неподобство.

Відмінні риси гри Wild Bullets:

  • апгрейди для героя;
  • додаткових можливостей;
  • велика кількість противників;
  • частково випадкова генерація геймплея;
  • пара режимів, історія з сюжетом або без нього.

Проект здається простим, але захоплює надовго, завдяки відсутності повторень і випадковому поєднанню процесів. Піксельний графічне оформлення в тандемі з кумедною музичної мелодією створюють прекрасну атмосферу. Скрині з бонусами, монети та інші корисні елементи на шляху запобігають монотонність ігрового процесу. Управління здійснюється чотирма клавішами і підкуповує своєю інтуїтивністю. Можна запустити проходження гри сюжетною лінією і додатковими примочками, або насолодитися нескінченною аркадной стрелялкой. Вибирайте бажаний формат і приступайте до боротьби з демонами, вони вже поруч з містом!


Реклама

Wild Bullets

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/11/11 09:46
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |