опис:

Гра Metal Shooter: Se7en Hero - це цікавий платформний шутер для вашого андроїда, в якому потрібно бродити серед роботів і припиняти владарювання механізованих істот над барвистим двомірним світом.

Колись роботи захопили ці землі, впевнені у власній перевазі, ходять тепер всюди. Головний герой не поділяє думки залізних істот. Він має намір пройти довгий шлях, очистити територію від жорстоких ворогів. Гравець допомагає підопічному бігти, стрибати і одночасно прицільно стріляти, щоб отримувати бонуси за кожного смертельно пораненого. Нюанс в тому, що мотиваційні елементи не потрапляють в скарбничку автоматично, а з'являються на місці зникнення противника. Потрібно зібрати цінні нагороди та рухатися вперед.

На перших етапах досить підійти і вистрілити, щоб отримати заповітні бонуси. Далі потрібно ухилятися від ударів, неординарного зброї, яке антагоніст використовує хаотично. Персонажа є можливість міняти, якщо перший пропозиція не сподобався. Чим більше досвід, тим ширше можливості коригування параметрів. Підопічний може похвалитися ефектними видами зброї, що дозволяє виконувати найскладніші місії і без боязні йти в атаку. Основна мета - добігти до фінішу з найменшими пошкодженнями, паралельно знищуючи роботів і накопичуючи бонуси. Критично небезпечними бувають боси, величезні і міцні машини, цілеспрямовано бажаючі поквитатися з непроханим гостем.

Відмінні риси гри Metal Shooter: Se7en Hero:

  • немає змоги вибирати персонажа;
  • перестрілки з роботами;
  • протистояння жорстоким босам;
  • значний арсенал зброї;
  • кілька варіантів геймплея.

Проект вражає різноманітністю зовнішнього вигляду і поведінки ворогів. Симпатичні 2D локації викликають бажання довше подорожувати на кожному етапі, вивчати десятки незвичайних конструкцій, бігати і стрибати, постійно змінюючи поверховість. Всюдисущі роботи стимулюють активніше досліджувати майданчики, не затримуватися на будь-яких ділянках. Додатковою перевагою стають численні режими гри. Можна брати участь в турнірах, стати частиною команди в PvP-бої, самостійно виконувати місії без підключення до інтернету. Під кожне настрій є історія про припинення панування бездушних механізмів!


Реклама

Metal Shooter: Se7en Hero

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/11/10 09:56
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |