опис:

Гра Onmyoji Chess - це шахова партія в стилістиці Onmyoji. До 8 користувачів можуть брати участь і виставляти юнітів, проте вижити і перемогти зможе лише один.

Спочатку користувачі набувають по дві фігури і розставляють їх стилізованої шахівниці. Після установки позицій усіма учасниками починається автоматизована сутичка. Юніти мають унікальні навичками, при коректному виборі позицій в бою вдається вижити. Історія триває до моменту, коли на майданчику залишаються підопічні лише одного гравця. Можна вибирати PvP-режим, або битися зі штучним інтелектом, здатним провертати багато хитрих комбінацій. Важливо підібрати хорошу стратегію і розробити варіанти тактичних дій, щоб протриматися максимальний час і здобути першість.

Доступних фішок багато, і кожен етап з позитивним результатом дає можливість розблокувати нових героїв. Потрібно формувати найбільш перспективні тандеми, активувати або навіть підсумувати навички (опції з'являються при збігу певних обставин). Вивчайте таланти підопічних і пробуйте грати на різних шахових дошках, отримуючи симпатичні талісмани в якості мотивації. Апгрейд існуючих героїв також прийнятний, можна відкласти покупку нових елементів і зайнятися прокачуванням тих, що є в арсеналі.

Відмінні риси гри Onmyoji Chess:

  • автоматичний бій;
  • активація додаткових навичок;
  • талісмани і інші бонуси;
  • японська стилістика;
  • онлайн і оффлайн формати.

Дизайн відомої серії Onmyoji стає основним візуальним акцентом проекту. Японський стиль витримується в кожній деталі. Багато варіантів локацій і фантастична зовнішність персонажів допомагає зануритися в ігровий процес. Розробникам вдалося реалізувати хорошу тривимірну графіку з прикольними спецефектами, а велика кількість сторін конфлікту дозволяє зробити вражаючою будь-яку сутичку. Звуковий супровід додає вогню, за діями фігур дійсно цікаво спостерігати. На шаховому полі бою зійдуться противники з усього світу, станьте кращим з найсильніших!


Реклама

Onmyoji Chess

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/11/09 09:59
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |