опис:

Гра Ice Scream: Horror Neighborhood - це цікавий квест з елементами фільму жахів, в якому потрібно з'ясувати, як і навіщо продавець морозива знерухомила підлітка Боба.

Біля будинку користувача зупинився фургон із солодким ласощами. Пухкий хлопець Боб підійшов до спеціального віконця, щоб купити порцію улюбленого десерту. Раптово продавець заморозив покупця і затягнув в автомобіль. Події відбувалися настільки стрімко, що жертва навіть не встигла закричати. Близький друг персонажа випадково побачив злодіяння з вікна, став свідком злочину і повинен негайно почати розслідування, поки є шанси на порятунок остовпілих хлопчика. Свідком управляє гравець, від його дій залежить чиєсь життя. Лиходій сідає за кермо і збирається їхати.

Спочатку доведеться спуститися з вікна по мотузці і добігти до фургона. Злочинець втратить важливу карту місцевості, вона далі допоможе в розгадки багатьох ребусів. З картою в руках потрібно забратися в більшу машину через задні двері. На кожній зупинці будуть головоломки, складні завдання, що ведуть до розгадки основного секрету. Діяти доведеться тихо і дуже обережно, продавець десерту дуже уважний, прислухається до будь-яких звуків і відмінно чує на відстані. Є великий ризик перекваліфікації детектива в чергову жертву.

Відмінні риси хоррора:

  • порятунок кращого друга;
  • розслідування злочинів;
  • регулювання ступеня складності головоломок;
  • пошук доказів у різних районах міста;
  • розкриття жахливого секрету продавця морозива.

Таймери і чіткі тимчасові обмеження в квесті відсутні, але доводиться постійно поспішати. Якщо негативний герой щось запідозрив, потрібно терміново сховатися. З спостережливістю у ворога справи йдуть гірше, ніж зі слухом, знайти укриття не складе труднощів. Одного разу ворог зрозуміє, що поруч є присутнім хтось чужий, розслідування стане складніше через необхідність тікати від злочинця. Уважно оглядайте багатогранні локації, намагайтеся не втратити важливу інформацію в деталях.

На екрані регулярно з'являються текстові підказки, вони допомагають орієнтуватися, не впадати в паніку. Звуковий супровід нагнітає страх, сюжетна лінія затягує, містична атмосфера відчувається з першої хвилини. Спробуйте розкрити страшну таємницю!Реклама

Ice Scream: Horror Neighborhood

Рейтинг:

(3)
3.25★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/11/08 11:50
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |