Ice Scream: Horror Neighborhood
0 (0)

опис:

Гра Ice Scream: Horror Neighborhood - це цікавий квест з елементами фільму жахів, в якому потрібно з'ясувати, як і навіщо продавець морозива знерухомила підлітка Боба.

Біля будинку користувача зупинився фургон із солодким ласощами. Пухкий хлопець Боб підійшов до спеціального віконця, щоб купити порцію улюбленого десерту. Раптово продавець заморозив покупця і затягнув в автомобіль. Події відбувалися настільки стрімко, що жертва навіть не встигла закричати. Близький друг персонажа випадково побачив злодіяння з вікна, став свідком злочину і повинен негайно почати розслідування, поки є шанси на порятунок остовпілих хлопчика. Свідком управляє гравець, від його дій залежить чиєсь життя. Лиходій сідає за кермо і збирається їхати.

Спочатку доведеться спуститися з вікна по мотузці і добігти до фургона. Злочинець втратить важливу карту місцевості, вона далі допоможе в розгадки багатьох ребусів. З картою в руках потрібно забратися в більшу машину через задні двері. На кожній зупинці будуть головоломки, складні завдання, що ведуть до розгадки основного секрету. Діяти доведеться тихо і дуже обережно, продавець десерту дуже уважний, прислухається до будь-яких звуків і відмінно чує на відстані. Є великий ризик перекваліфікації детектива в чергову жертву.

Відмінні риси хоррора:

  • порятунок кращого друга;
  • розслідування злочинів;
  • регулювання ступеня складності головоломок;
  • пошук доказів у різних районах міста;
  • розкриття жахливого секрету продавця морозива.

Таймери і чіткі тимчасові обмеження в квесті відсутні, але доводиться постійно поспішати. Якщо негативний герой щось запідозрив, потрібно терміново сховатися. З спостережливістю у ворога справи йдуть гірше, ніж зі слухом, знайти укриття не складе труднощів. Одного разу ворог зрозуміє, що поруч є присутнім хтось чужий, розслідування стане складніше через необхідність тікати від злочинця. Уважно оглядайте багатогранні локації, намагайтеся не втратити важливу інформацію в деталях.

На екрані регулярно з'являються текстові підказки, вони допомагають орієнтуватися, не впадати в паніку. Звуковий супровід нагнітає страх, сюжетна лінія затягує, містична атмосфера відчувається з першої хвилини. Спробуйте розкрити страшну таємницю!Реклама

завантажити Ice Scream: Horror Neighborhood 1.1.4

Нове в цій версії
- Ad network libraries updated
Загальна інформація
версія 1.1.4 (29)
дата завантаження 2020-10-25 16:56
Розмір 98.6 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

дозволяти отримання багатоадресних пакетів через Wi-Fi

Дозволяє програмі отримувати пакети, надіслані за допомогою групової адресації на всі пристрої в мережі Wi-Fi, а не лише на ваш пристрій. Використовує більше заряду, ніж режим небагатоадресних пакетів.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

BILLING

BILLING

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(3)
3.25★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/11/08 11:50
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |