опис:

Гра Roller Riot - це неонова аркада, в якій модернізований кіборг стоїть посеред дороги і знищує злісних роботів, які нападають хвилями з усіх боків.

Охайний вечерний город викликає змішані почуття: абсолютний порядок в кожному куточку локації складно зіставити з вражаючим спустошенням, відсутністю будь-яких істот. Історія відбувається в майбутньому, коли роботів в населених пунктах живе більше ніж людей. Кіборг із зовнішніми даними сильної спортсменки налаштований жорстоко мститися. Про завданих раніше образи сюжетна лінія замовчує, однак розлючений дівчина виходить на центральну дорогу з метою вбивства кожного під'їжджає. Автомобілів на смузі не спостерігається, вороги катаються на роликових ковзанах і скейтбордах. Друзі на локації відсутні, бити доведеться всіх підряд.

Вороги переміщаються групами, можуть одночасно під'їхати з різних сторін, щоб спровокувати паніку. Головне діяти оперативно і не підпускати різних антагоністів занадто близько. Хороші удари дозволяють отримати комбо і бонусні очки. Для досвідчених гравців доступна нова амуніція, посилення захисту та сили удару. Героїня вчиться новим трюкам, стає більш небезпечною і впевненою в бажанні помститися. Також корисний блок дій противника, для запобігання сильних каліцтв. Така опція не застосовується постійно, однак рятує при виникненні форс-мажорів.

Відмінні риси гри Roller Riot:

  • багато видів роботизованих опонентів;
  • протистояння на роликах, скейтах;
  • нанесення точних ударів по ворогах;
  • апгрейд екіпіровки і навичок;
  • бонуси за ефектний файтинг.

Нехитрий сюжет і легкість управління дозволяють швидко пристосуватися до ігрового процесу, налаштуватися на боротьбу і піти в атаку на тих, хто посміє наблизитися. Прикольна неонова графіка додає міським локаціях родзинки. Шкода, що фонова картинка змінюється тільки при переході на нові етапи, а при виконанні завдань не можна занадто далеко відійти від стартової точки, але різні трюки відмінно зміщують акценти уваги. Можливість набирати бали і змагатися з друзями за кращі показники вносить додаткові нотки азарту. Покажіть ворожим кланам, хто панує в цьому дивному місті з неоновими вивісками!


Реклама

завантажити Roller Riot 1.0.2

Нове в цій версії
• All UI elements have fade effects
• Radar’s added
• Hitstop has been shortened for consecutive attacks
• Commas for numbers
• Fixed minor bugs
• Lots of UI fixes
Загальна інформація
версія 1.0.2 (23)
дата завантаження 2019-11-01 06:54
Розмір 39.75 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права, повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/11/07 10:52
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |