опис:

Гра Strike Back: Dead Cover - це відмінний футуристичний шутер, в якому потрібно знищувати зухвалих бандитів і рятувати планету від загибелі, запланованої угрупованнями супротивників.

Гравець управляє солдатом, який займається очищенням Землі від збройних радикально налаштованих особин, спраглих зруйнувати все. Дія відбувається в майбутньому, технічний прогрес пішов вперед настільки, що не можна навіть чітко визначити, наскільки роботизована персонаж зсередини. Він залізний від верхівки до кінчиків пальців, опоненти виглядають аналогічно.

Стрільба відбувається в закритих приміщеннях, бункерах з величезним числом металевих елементів. Тут ретельно продумані варіанти укриттів, можна швидко переходити від одного укриття до іншого і чекати моменту перезарядки. Завдяки огляду від третьої особи ситуація добре видно користувачеві, навіть коли підопічний сховався. Кілька секунд очікування можна витратити на відновлення і скористатися аптечкою.

Відмінні риси гри Strike Back: Dead Cover:

  • футуристичні види зброї;
  • якісна схема укриттів;
  • більше двох сотень місій;
  • скрині з корисними предметами;
  • різні режими геймплея.

Екіпірування відповідає рівню розвитку технологій, видів захисних елементів не відчутно багато. При гідному проходженні місій можна розблокувати масу крутих елементів. Арсенал зброї також вражає, рівень підготовки супротивників змушує застосовувати найновіші розробки цього напрямку. Персонаж може отримувати скрині, вміст яких значно підвищує бойову готовність. Кожна наступна місія має на увазі деякі поліпшення для героя і нові можливості супротивників, ускладнення завдання гарантовано.

Тривимірне графічне оформлення викликає захоплення: приміщення, в яких відбуваються бойові дії, опрацьовані до дрібниць. Втім, хороший шутер від третьої особи зобов'язаний мати таку графіку. Місії порівняно недовгі, але їх більше 200 тому не дивуйтеся, якщо ігровий сюжет затягне надовго! Допоможіть своєму солдату врятувати планету від недоброзичливців!


Реклама

Strike Back: Dead Cover

Рейтинг:

(8)
4.46★ 89.25%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/11/06 10:45
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |