опис:

Гра Home Design: Caribbean Life - це курортна головоломка, в якій потрібно перетворювати пересічні будинку в розкішні вілли, розгадувати секрети і збирати фігури по три в одному ряду.

Дівчина-дизайнер починає приймати замовлення на облаштування будинків і територій навколо будови. Люди довіряють їй своє житло, фізичну допомогу в ремонтних роботах надає міцний хлопець з великим арсеналом інструментів. Героїня визначає стилістику інтер'єрів, вибирати оформлення підлоги, стелі і стін. Також виконується заміна меблів і створення комфортної аури в будинку шляхом додавання різних дрібних предметів. Їх представлено більше тисячі.

Можна тестувати різні варіанти, шукати свій почерк і робити все, щоб залишити клієнтів задоволеними і заробити відмінну репутацію. На перших порах є мало інструментів, навіть в будинок можна увійти не відразу, доводиться займатися оформленням майданчики навколо будинку, встановлювати басейни, створювати квітучі сади.

Для розширення можливостей потрібно вирішувати головоломки, пересувати на плоскій майданчику різнокольорові фігури для зіставлення трьох ідентичних у вертикальній або горизонтальній лінії. У заблокованих клітинах розташовуються вишні, якщо поруч з такою клітиною відбудеться кілька вибухів, блокування клітини зникне, ягода впаде скарбничку. Під вибухом може трактуватись як активація бомби / бустера, так і звичайне з'єднання декількох однакових елементів. Розкриття особливих клітин з вишнями - одна з основних цілей, без яких ребус не вирішиться.

Відмінні риси головоломки:

  • багато будинків для зміни дизайну внутрішнього простору;
  • прийняття замовлень для дизайнера;
  • знайомство з клієнтами;
  • тисячі елементів для декорування інтер'єрів;
  • ребуси, вибухові комбінації, бустери.

За кожну трійку фігур додатково нараховуються бонуси. Приємна графіка і конкретні завдання доповнюються легким сюжетом з таємницями і загадками, у господарів кожного будинку є секрети, їх доведеться розгадати. Однак історія не перевантажена подіями, дизайнерська робота допомагає розслабитися і дає можливість експериментувати, а майданчики з кольоровими фігурами змушують включати логічне мислення. Знайдіть почерк свого дизайнера!


Реклама

завантажити Home Design: Caribbean Life 1.6.03

Нове в цій версії
Optimized game performance and bug fixes for a better experience!
Загальна інформація
версія 1.6.03 (131)
дата завантаження 2020-12-30 02:10
Розмір 65.69 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BILLING

BILLING

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

Усі додатки CookApps на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/11/02 12:41
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |