опис:

Гра Kitty Cocktails - це прикольна котяча аркада, в якій потрібно пропонувати вихованцям свіже молоко, наливаючи частування в строго встановлених пропорціях.

Гравець приміряє незвичайну роль бармена для братів менших. Хвостаті гості прибігли на вечірку і хочуть насолодитися кращим з напоїв. На екрані крупним планом з'являється стакан з горизонтальною салатовой лінією - міткою ідеальної порції. Одним кліком включається машина, з якої ллється молоко, другий клік вимикає механізм. Якщо вдається налити трохи менше вказаної межі, персонажі радісно облизнути, в скарбничку впадуть додаткові бали, а на екрані з'явиться нова посудина зовсім іншої форми. Іноді виходить налити ідеально до граничної прямої і бонусів додається більше, плюс привітання, фанфари, звук оплесків.

Варто трохи переборщити, і обурена публіка за кадром обдарує незручного бармена осудними вигуками. Рівень доведеться починати ще раз, з більш простий посудини. Зверху розташована невелика шкала, вона вказує скільки балів зібрано. Замальована частина шкали збільшується, наближаючи до розблокування нових фішок. Крім вигадливих ємностей досвідчений гравець може насолодитися зміною локацій, запрошенням інших порід гостей, вибором нарядів для чотириногих.

Відмінні риси гри Kitty Cocktails:

  • багато видів ємностей для коктейлів;
  • коштовне каміння і бонуси за якісне обслуговування;
  • різні породи котів;
  • розблокування локацій;
  • смішні костюми для вихованців.

Інтуїтивне управління, простий сюжет, яскраве графічне оформлення дають можливість захопитися геймплеєм користувачам будь-якого віку. Однак для своєчасної зупинки машини молочних коктейлів знадобляться спритність і численні тренування. Форми запропонованих розробником посудин дійсно вражають, але, коли до якогось виду посуду вдається звикнути, вона раптом з'являється зі зниженою лінією, страх налити довше, ніж передбачалося посилюється. Керувати апаратом смачних напоїв гідний тільки кращий з барменів. Доведіть, що гідні такого звання!


Реклама

Kitty Cocktails

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/11/01 09:58
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |