опис:

Гра Rise of Heroes - RoH - це захоплююча рольова стратегія, в якій персонажі повстають проти пробудившегося зла. Перемогти його можна тільки командними силами, спільним нападом.


Гравцеві належить вивчити фантастичний світ з величезним числом ворогів і ретельно захованими скарбами. Потрібно сформувати сильний загін з 200 унікальних героїв з незвичайними навичками. Комбінування здібностей дозволить ефективно боротися з різноманітною нечистю, регулярно виникає на шляху. Тим, хто зумів яскраво проявити себе в бою, можна поліпшити екіпіровку, а якщо битва була дійсно епічність, то зробити апгрейд вийде і для інших персонажів.


Можна насолодитися кампанією, вивчити дюжину локацій і зануритися в історію з глибоким сюжетом. Для прихильників PvP створені арени для сутичок з реальними користувачами в онлайн-форматі. У протистоянні двох загонів обов'язково знайдеться сильніший. Турнірна таблиця чітко відображає команди кращих, дає можливість вписати своє ім'я в список лідерів і заявити про оригінальну стратегії на всю планету. Якщо перспектива одиночній прогулянки по локаціях не приваблює, скористайтеся опцією об'єднання в альянси і вирушайте на спільний пошук скарбів.


Відмінні риси гри Rise of Heroes:

  • виклик двох сотень героїв;
  • координація воїнів для командної боротьби;
  • знайомства з монстрами-босами;
  • арена PvP і кампанія PvE;
  • багато видів антагоністів.

Розробник ретельно деталізував усі майданчики, така чіткість візуалізації дозволила заховати скарби в самі затишні куточки. Підопічним гравця доведеться заглянути в кожну щілину, щоб добути золото та інші цінні предмети. Винагорода обов'язково перевершить очікування і покриє сили, витрачені на пошуки, потрібно тільки знайти шукане). Перелік видів ворогів нітрохи не поступається переліку вірних воїнів, а боси змушують тремтіти навіть цілу юрбу хоробрих солдатів.


Сюжет, що пропрацював і краса навколишнього середовища занурюють в захоплюючу історію, діалоги допомагають з'ясувати найтонші деталі і діяти осмислено, згуртованим загоном рухаючись до могутньої злий суті. Світ готовий до прибуття героїчної команди і жадає порятунку!


Реклама

Rise of Heroes - RoH

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/10/31 12:41
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |