Apothecarium: The Renaissance of Evil
0 (0)

опис:

Гра Apothecarium: The Renaissance of Evil - це містичний квест, в якому потрібно дізнатися причини поширення чуми в Італії, і визначити ризики при лікуванні загадковим еліксиром.

Епоха Відродження ознаменувалася блискавичним поширенням чуми в Італії. Алхімік з роду Медічі відправив сім'ю в Апотекаріум - місто, в якому повинно бути ліки. Добралася до пункту призначення тільки дівчина Марієтта, що дивом вижила при низці дивних подій. Маленький населений пункт не став для дівчини місцем звільнення від страхів і тривог. Останнім часом тут часто пропадають люди, і інші незрозумілі події наганяють жах. Ліки не знайдено. Гравець управляє хлопцем, покликаним допомогти героїні знайти заповітну мікстуру. Він також з'ясовуватиме таємниці міста і зв'язку розвитку хвороби з розробками алхіміка.

Завдання на пошук предметів наближають персонажа до розгадки глобального питання. При зборі інвентарю можна заробляти монети, а потім міняти їх на підказки. Також для вирішення численних ребусів знадобляться апгрейди, їх легко отримати при наявності вагомого запасу монет. Швидкість знаходження відповіді на головоломки впливає на кількість отриманих монет. Якщо формат пошуку предметів хочеться урізноманітнити, можна поміняти завдання на ребуси «три в ряд». Міні-ігри також пропонують інші види загадок.

Відмінні риси гри Apothecarium:

  • розслідування детективної історії;
  • головоломки для вашого мозку;
  • завдання на пошук різних речей або «три в ряд»;
  • ознайомлення з діяльністю алхіміків;
  • відкриття рецепта напою безсмертя.

Тривимірна графіка і атмосферний оформлення з перших моментів викликають захоплення. Більше 30 локацій чекають людини, готового дослідити кожну деталь. Історичний мотив з елементами фантастики і детективного жанру змушують сконцентруватися на сюжеті і намагатися пов'язати відповіді на завдання в єдиний пазл. Діалоги стають додатковим джерелом інформації, в бесідах часто містяться ключові нюанси. Гід по геймплею допомагає розібратися при виникненні тупикових ситуацій. Спробуйте докопатися до істини в подіях, покритих пилом століть.


Реклама

Apothecarium: The Renaissance of Evil

Усі додатки Icestone на mob-core.com.ua

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/10/28 12:13
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |