опис:

Гра Grayland це аркада для андроїда в якій потрібно управляти синім птахом. На перший погляд все дуже просто, але на ділі це сумна історія зі своєю філософією, світ який вам пропонують не так вже й простий, тут безліч відсилань і місць де варто задуматися.

Підготували гру в студії 1DER Entertainment, на рахунку якої є популярні проекти, наприклад Tiny Archers, який зібрав понад 10 мільйонів завантажень і це тільки для андроїда, однак, нічого подібного раніше вони не випускали, так що, може бути це початок довгого шляху? Хоча ... кількість завантажень на це не натякає. Проте, це єдиний платний проект у даній студії, точніше, скачати ви можете його безкоштовно, там не буде реклами або покупок, крім однієї - можливості купити повну версію гри, що дозволить пройти її повністю.


Сюжет гри починається з того, що на гніздо синіх птахів, явно вибиваються з сірого оточення нападають люди. Одну птицю присипляють, другу садять у клітку і відвезли, але вона залишає «хлібні крихти», за якими друга птах, прокинувшись, зможе її знайти. Сам по собі геймплей це аркада з перешкодами, яких тут буде багато і назвати гру простий не вийде, допомагає лише зручне управління і щадний формат, при якому ви можете зупинитися і уважно оцінити перешкоду перед вами. Досить швидко ви натрапите й на інших створінь, явно не з цієї планети, але це вже частина тієї історії, яку вам належить розгадати і досліджувати самостійно.

Окремо варто відзначити оформлення, яке, на що натякає назва, виконано в сірих тонах, лише птах і деякі важливі елементи будуть вибиватися з цього мороку. Сумна музика додає атмосфери, яка безумовно натисне на ваші почуття.


Особливості гри Grayland на андроїд:

  • Унікальний світ і геймплей, який ви не забудете
  • Уникайте перешкод і боріться з босами
  • Цікавий сюжет, який розповість вражаючу історію
  • Оформлення тут особливе, це помітно відразу
  • Гра складна, так що, швидко її пройти ви не зможете

Недоліки гри:

  • Повна версія платна і обійдеться вам в 5 доларів.

Підсумок: гра Grayland не виглядає як хіт на багато мільйонів, це особливий проект, який завжди збирає біля себе рідкісних цінителів, який збирають такі ігри всюди, незалежно від формату подачі.


Реклама

Grayland

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/10/27 10:17
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |