опис:

Гра Rugby League 19 - це цікавий спортивний симулятор, в якому можна будувати спортивну кар'єру, грати з відомими командами, завойовувати статус впливового регбіста.

Гравець створює персонажа, чиє ім'я ще не чули в спортивних колах. Є прагнення зробити з нього популярного людини, лідера в напрямку регбі. При серйозний намір злетіти по кар'єрних сходах можна домогтися участі в декількох сезонах поспіль. У кращі команди хлопців набирають по показнику продуктивності, якщо активна гра підопічного буде продуктивною - йому обов'язково запропонують хороші контракти з захмарними гонорарами. Разом з угодою неодмінно прийде популярність. Широкий вибір держав дозволяє вибирати, за який прапор бажаєте виступати.

Ігрове дійство захоплює навіть більше, ніж жага слави. Присутні режими випробувань, п'ятірка турнірів. Окрема подяка розробникам за формат створення команди з реальними користувачами з різних країн і континентів. З'являється можливість отримати статус впливового спортсмена при високій активності. Можна заробити очки для колективу і одночасно поліпшити власну репутацію. Для любителів запеклого спортивного бою є сутички з професійними регбістами, в яких потрібно бути гранично сконцентрованим, уникати мінімальних помилок.

Відмінні риси гри Rugby League 19:

  • розвиток кар'єри, серйозні контракти;
  • кілька режимів геймплея;
  • більше 160 яскравих команд;
  • можливість взаємодії з реальними користувачами;
  • різні турніри.

Розробник Distinctive Games вже випускав проекти, присвячені цьому виду спорту, але поточна версія значно виділяється серед всіх. Детально пророблена управління і вийшла на новий рівень фізика дозволяють інакше відчувати змагання і загальну атмосферу. Удосконалення також торкнулися графіки, тривимірне оформлення заслуговує похвали. Різноманітність турнірів і опонування популярним командам дає прилив енергії, якщо звичайно підопічний здатний гідно протистояти знаменитостям. Зробіть свого регбіста новою легендою!


Реклама

Rugby League 19

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/10/26 12:34
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |