опис:

Гра World War Polygon - це цікавий шутер, в якому доведеться тренуватися, брати участь в різних операціях, проходити багато локацій, виконувати накази командування.


Гравець управляє прийшли в тренувальний табір солдатом. Під чуйним керівництвом тренерів хлопець знаходить навички, необхідні для виконання місій в обстановці Другої світової війни. Нюанси управління і варіанти доступних дій апробувати рекомендується саме в таборі. Після з'являється карта з начерками територій для виконання найближчих завдань. Прихопивши кілька видів зброї, персонаж натхненно відправляється на першу місію. Відбувається висадка, після якої потрібно дотримуватися текстовим підказкам, захищатися від ворожих військ і агресивних собак.


Кожна місія має на увазі вихід з декількох складних ситуацій і паралельне звикання до нових обставин. Як тільки чужі солдати і дуже живучі пси стають буденністю, на локації з'являються танки. У момент пострілу вони відразу відбирають багато життів (їх передбачено більше ста, але кожне поранення сильно впливає на лічильник залишку). Заспокоїтися допомагає аптечка, збільшуючи показник залишку життів. Регулярно доводиться отримувати нові накази від командування, хитрий командир віддає перевагу споглядати за тим, що відбувається з укриття. Благо вбити вищого не можна, навіть якщо випадково по ньому потрапите.


Відмінні риси гри World War Polygon:

  • тренування з інструкторами в таборі;
  • широкий вибір зброї, спорядження;
  • небезпечні місії;
  • битви з різними противниками (і зомбі теж);
  • нагороди, бонуси, апгрейди.

Якщо формат на проходження набрид, можна битися з реальними гравцями, стати частиною однієї з протиборчих команд. Також доступний режим протистояння ходячим трупах, для тих, кому хочеться відволіктися на зомбі. Продуманий сюжет основного формату і не дуже деталізована графіка викликають відчуття участі в мультфільмі. Кров і випадають нутрощі відображаються схематично і не лякають вразливих. Безліч апгрейдів і різні локації гарантують захоплюючий ігровий процес для фанатів шутерів з сюжетною лінією.


Реклама

World War Polygon

Усі додатки Alda Games на mob-core.com.ua

Рейтинг:

(1)
0.6★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/10/26 10:31
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |