опис:

Гра Talking Tom Splash Force - це барвиста аркада, в якій веселий кіт на острові бере участь у водних битвах з єнотами, кидається в них повітряними кулями з водою.

Мирну, безтурботне життя Тома і його приятелів порушили нахабні єноти. Вони зруйнували будинки персонажів, і взяли багатьох звірів в заручники. Кот планує боротися з хуліганами нестандартними методами, а саме кидати в них саморобні снаряди, наповнені водою. Подібне зброя не завдає сильного шкоди, але в разі грамотного прицілу дозволяє зачепити противника, а в ідеалі зіштовхнути його з височини. За кожного ворога даються монети, які після виконання основного завдання можна витратити на відновлення будинків друзів. Ще одна важлива місія - пошук ключів від клітин, в яких замкнені схвильовані тварини. Після звільнення вони з радістю приєднаються до відважному Тому.

Знамениті Хенк і Анжела також можуть виступати в ролі рятівників. Стрілянина водяними снарядами механікою схожа на взаємодію з Злими птахами, тільки сюжет виходить добрішими. Можливість спостерігати траєкторію пострілу дозволяє враховувати промахи і удосконалювати навичку нападу, прицілюватися чіткіше. Після атаки потрібно дати ворогові можливість у відповідь дії. Єнот не завжди потрапляє в ціль, але ризик отримати сильний удар також присутній.

Відмінні риси аркади:

  • видимість траєкторії польоту снаряда;
  • розблокування клітин із заручниками;
  • зміна персонажів;
  • вибір костюма для героя;
  • падіння єнотів з берега в океан.

Казуалки радує яскравими локаціями, крім тропічного острова з пальмами персонажа чекає багато пригод в жаркій пустелі, на півночі, в густих джунглях. Порятунок друзів і відновлення довкілля обов'язкові в кожній окремій зоні. Доповнює історію можливість вибору костюмів. Кот-космонавт дуже епічно виглядає в пустелі, вигляд короля або пірата його також перетворюють. Яскраве графічне оформлення, зручне управління і зрозуміла механіка роблять гру цікавою для будь-якого віку. Примусьте злісних єнотів капітулювати!


Реклама

Talking Tom Splash Force

Рейтинг:

(4)
4.65★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/10/25 12:28
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |