опис:

Гра Robot Dino Infinity - це незвичайна головоломка, в якій потрібно складати механічних динозаврів з деталей різного розміру, а після тестувати бойову одиницю на полігоні.


Величезні динозаври завжди викликали страх, у користувача буде можливість зібрати одного з монстрів, а потім пустити його в сутичку з техно динозавром іншої породи. Для дослідження доступні: Автомобільний тиран, Червоний Тиран і неосяжна залізна акула з дивним ім'ям Мегалодон. Біля назв є зображення, користувач приблизно розуміє, яким повинен вийти діноробот. Далі приступаємо до з'єднання елементів. Їх настільки багато, що розробник пропонує складати залізного звіра по частинах, спочатку склеїти голову, потім перейти до верхньої частини тулуба, і далі за схемою, в залежності від статури підопічного.


Процес складання чудовиська займає багато часу, з урахуванням значних розмірів персонажа. Кріплення складових відбувається автоматично, досить перемістити деталь з імпровізованої полки на потрібну ділянку тіла динозавра. Складності виникнуть з черговістю деталей, оскільки для міцного і потужного механізму доведеться накладати елементи один на інший. За схемою вони можуть перебувати поруч, але з ідеальним розташуванням доведеться задурити, з'ясовувати, що на чому має фіксуватися.


Відмінні риси гри Robot Dino Infinity:

  • вибір з трьох персонажів;
  • індивідуальні полігони для тестування кожного;
  • потужна зброя в різних зонах механізму;
  • агресивна поведінка готової конструкції;
  • бій з противником як випробовування.

Готового робота відправляють на полігон, де відбувається тестування його характеристик, а точніше звикання до управління агресивним підопічним. Після прогулянки по полігону в руїнах користувача очікує бій з іншим підвидом залізних динозаврів. Випробування можна проводити повторно, в проміжках гуляючи по полігону і тренуючи навички.


Для складання гравцеві знадобляться терпіння і уважність, але результат перевершить будь-які очікування. Спектр доступних здібностей захоплює, бойові руху доповнюються вогнепальною зброєю. Гарна озвучка змушує тремтіти при кожному русі робота, а дуелі стають видовищем не для людей зі слабкими нервами. Стати власником кращого бійця на території!


Реклама

завантажити Robot Dino Infini 2.10.6

Нове в цій версії
▽Update Dinorobot Infinity (2020.08.27)
-Updated System core.
-Fixed an issue where the size was displayed in small size in the battle of the Tyrabo Double-Cops.
-Fixed an issue aspect ratio problem.
Загальна інформація
версія 2.10.6 (89)
дата завантаження 2020-09-04 17:43
Розмір 61.58 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/10/25 10:25
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |