опис:

Гра Last Pirate: Island Survival - це цікава вижівалка, в якій самотній пірат шукає на безлюдному острові способи прогодувати себе, захиститися від ворожої живності, побудувати будинок.

Кілька днів тому корабель з командою з восьми чоловік зазнав аварії біля невідомого острова. Сім членів екіпажу загинули в несприятливих умовах острова. Пірат з гаком замість однієї руки залишився єдиним, хто вижив, ймовірність бути знайденим рятувальниками найближчим часом близька до нуля, тому потрібно адаптуватися до нової обстановки і постаратися прожити тут максимально тривалий період.


Днем працьовитий пірат полює, покращує навички в лові диких тварин, ловить рибу і ретельно досліджує територію острова. Ресурси, корисні матеріали та зброю можуть валятися в самих непримітних місцях. Рекомендується постійно поповнювати колекцію потрібних предметів, вони обов'язково виручать героя в найнесподіваніший момент. Також варто подбати про притулок - облаштованому місці, де можна переночувати з мінімальними ризиками.


Ночами незрозуміло звідки виповзають зомбовані істоти, скелети і інші небезпечні тварини. Вони дають зрозуміти, наскільки важливий захищений і безпечний будинок. Доведеться захищатися від різноманітних антагоністів, у міру можливості вбивати їх і намагатися дотягнути до ранку. Зі сходом сонця ситуація трохи заспокоїться (якщо полювання на диких тварин і самотнє виживання посеред океану можна вважати спокійними заняттями).


Відмінні риси гри Last Pirate: Island Survival:

  • огляд від першої особи;
  • екстремальна полювання;
  • ходячі мерці і інші противники;
  • будівництво надійного притулку;
  • дослідження островів.

Бродилка містить пригоди на будь-який смак, тут можна знайти скарби, познайомитися з давно заснув злом, зустріти зомбі, зловити дикого кабана, побудувати хатину, вивчити землі і навіть доплисти на плоту до найближчих островів. Тривимірна графіка, обмеженість дій однієї руки, часта зміна ситуацій і підвищений рівень небезпеки гарантують додаткову дозу адреналіну! Доведіть свою здатність вижити на страшному острові!


Реклама

завантажити Last Pirate: Island Survival 0.919

Нове в цій версії
Small improvements!
Happy New Year!!!
Загальна інформація
версія 0.919 (118)
дата завантаження 2021-02-06 21:24
Розмір 142.44 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

читати конфіденційні дані журналу

Дозволяє програмі читати файли журналів системи. Програма може дізнаватися загальну інформацію про ваші дії на пристрої, яка потенційно може містити особисті чи конфіденційні дані.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/10/22 10:53
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |