Last Pirate: Island Survival
0 (0)

опис:

Гра Last Pirate: Island Survival - це цікава вижівалка, в якій самотній пірат шукає на безлюдному острові способи прогодувати себе, захиститися від ворожої живності, побудувати будинок.

Кілька днів тому корабель з командою з восьми чоловік зазнав аварії біля невідомого острова. Сім членів екіпажу загинули в несприятливих умовах острова. Пірат з гаком замість однієї руки залишився єдиним, хто вижив, ймовірність бути знайденим рятувальниками найближчим часом близька до нуля, тому потрібно адаптуватися до нової обстановки і постаратися прожити тут максимально тривалий період.


Днем працьовитий пірат полює, покращує навички в лові диких тварин, ловить рибу і ретельно досліджує територію острова. Ресурси, корисні матеріали та зброю можуть валятися в самих непримітних місцях. Рекомендується постійно поповнювати колекцію потрібних предметів, вони обов'язково виручать героя в найнесподіваніший момент. Також варто подбати про притулок - облаштованому місці, де можна переночувати з мінімальними ризиками.


Ночами незрозуміло звідки виповзають зомбовані істоти, скелети і інші небезпечні тварини. Вони дають зрозуміти, наскільки важливий захищений і безпечний будинок. Доведеться захищатися від різноманітних антагоністів, у міру можливості вбивати їх і намагатися дотягнути до ранку. Зі сходом сонця ситуація трохи заспокоїться (якщо полювання на диких тварин і самотнє виживання посеред океану можна вважати спокійними заняттями).


Відмінні риси гри Last Pirate: Island Survival:

  • огляд від першої особи;
  • екстремальна полювання;
  • ходячі мерці і інші противники;
  • будівництво надійного притулку;
  • дослідження островів.

Бродилка містить пригоди на будь-який смак, тут можна знайти скарби, познайомитися з давно заснув злом, зустріти зомбі, зловити дикого кабана, побудувати хатину, вивчити землі і навіть доплисти на плоту до найближчих островів. Тривимірна графіка, обмеженість дій однієї руки, часта зміна ситуацій і підвищений рівень небезпеки гарантують додаткову дозу адреналіну! Доведіть свою здатність вижити на страшному острові!


Реклама

завантажити Last Pirate: Island Survival 0.380

Нове в цій версії
Halloween is coming soon!
Collect pumpkins - unlock a new blueprint for the Death's Scythe!!!
• Added outline effect for all interactable items
• Added automatic items pickup
• Simplified aiming for melee weapons
• Fixed a bug in the logic that blocked tutorial
• Fixed dozens of minor bugs and glitches

New update is in the works already!
Love ^_^
Загальна інформація
версія 0.380 (68)
дата завантаження 2019-10-31 18:18
Розмір 84.68 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

дозволяти отримання багатоадресних пакетів через Wi-Fi

Дозволяє програмі отримувати пакети, надіслані за допомогою групової адресації на всі пристрої в мережі Wi-Fi, а не лише на ваш пристрій. Використовує більше заряду, ніж режим небагатоадресних пакетів.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права, повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/10/22 10:53
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |