опис:

Гра City Fighter vs Street Gang - це прикольний файтинг, в якому потрібно звільняти вулиці від хуліганів, пробувати різні стилі боротьби, битися з гангстерами, мафіозі і їх босами.

За легендою основним заняттям персонажа є зниження злочинності в районах міста, послідовне звільнення вулиць від наглеющего бандитських угруповань. У цієї людини була одна слабкість - апельсинові соки, ними постійно був забитий холодильник. Одного разу соки пропали, розслідування показало, що якась вулична банда вкрала напої у людей для свого боса. Тепер розлючений герой ходить по вулицях і безжально вбиває бандитів в рукопашному бою.

Гравець вибирає зовнішність персонажа, проходить невелику практику по управлінню бійцем, а після починається прогулянка по одному з доступних районів. Герої вже стали майстрами спорту, кожен у своєму виді бойових мистецтв, стиль поведінки під час битви індивідуальний, визначитеся хто більше підходить вам.

Справа внизу на екрані є кнопки для ударів руками / ногами, стрибків, блокування (для захисту від нападника). Комбінації дій дозволяють брати участь в бійках, при грамотній тактиці навіть перемагати. При знищенні кожного хулігана на асфальті з'являються апельсини, буквально вибиті фанатом помаранчевих соків. Цитрусові потрібно швидко зібрати і лише після продовжити шлях. Саме кількість фруктів враховується при завершенні рівня. Їх можна міняти на апгрейди, отримувати додаткове спорядження, збільшувати силу удару, інші параметри.

Відмінні риси гри City Fighter vs Street Gang:

  • вибір персонажа;
  • необхідність практики в умінні битися;
  • виконання трюків;
  • апельсини в якості бонусів;
  • очистка вулиць від бандитів.

Стилістичне оформлення викликає легку ностальгію за давніми файтингам, простий сценарій дозволяє повністю сконцентруватися на цілі. Іноді доводиться боротися з кількома противниками одночасно, якщо другий з'явився до того, як вдалося нокаутувати першого. Убитий антагоніст безслідно зникає з дороги, залишаючи після себе тільки розсипані апельсини. Висока динаміка подій і вражаючу кількість можливих поліпшень змушують надовго втягнутися в гру. Необхідно знищити бандитів і добийтеся апельсинової справедливості!


Реклама

City Fighter vs Street Gang

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/10/21 12:43
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |