опис:

Гра Robin Hood Legends - це створена за мотивами казки головоломка, в якій потрібно з'єднувати схожі фігури, щоб отримувати більш сильні елементи і потужні бонуси.

Великі податки, високі запити короля і жахливі додаткові вимоги шерифа привели жителів маленького села до тотальної бідності. Характерна дівчина, з підвищеним почуттям справедливості і замашками розбійника, має намір виправити ситуацію, допомогти селянам, змінити фінансове становище людей шляхом вирішення ребусів. На екрані з'являється розділена на клітини майданчик, частина квадратів має рослинність або інші елементи. Наведіть і поєднуйте ідентичні предмети, щоб формувати більш сильні фігури. Три куща можуть зійтися в одну ялинку, три ялинки - в простий дерев'яний будинок, далі можна перейти до особняка і зробити нове поселення.

Майданчик обмежений за розмірами, кілька помилкових ходів легко спровокують тупик, ретельно продумувати дії, щоб уникнути подібної ситуації. Масштабне будівництво не завжди буде пріоритетом, іноді завдання вирішується заради золотих монет. Люди просять їх для лагодження дірявих дахів і розв'язки інших дрібних, але численних питань. Головне - провчити втратив совість шерифа. Рівні можна пропускати, вибираючи по карті найцікавіші.

Відмінні риси гри Robin Hood Legends:

  • суміщення предметів для отримання нових;
  • виконання прохань місцевих жителів;
  • ігрова карта з рівнями;
  • заробіток монет для добрих справ;
  • завдання з різним об'ємом винагород.

Аркадна головоломка відмінно доповнюється ідеями комбінування з популярного проекту 2048, з нотами стратегії і трохи ферми. З'єднувальним фактором в солянці жанрів служить пригодницька сюжетна лінія. Мальоване графічне оформлення робить гру ще більш ефектною, атмосфера придуманої розробниками історії захоплює і надихають. Початковий інструктаж трохи нудний, але, коли гравцеві дається право приймати самостійні рішення, відразу з'являються азарт і грандіозні плани. Усувайте несправедливість в знаменитому лісі, і розминайте мізки із задоволенням!


Реклама

Robin Hood Legends

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/10/20 12:33
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |