опис:

Гра Puzzle Combat - це цікавий проект «три в ряд», в якому доведеться стріляти по антагоністів і бойовій техніці, зміцнювати військову базу, тренувати героїв.


Гравцеві дістається кілька солдатів. Вони повинні трощити конкретні об'єкти, ворогів, автомобілі та інші цілі, розміщені у верхній третині екрану. Дві третини поля займає таблиця з 35 блискучими елементами різних видів, розподіленими по 7 штук в одному ряду. Кожна різновид фігур відноситься до певного персонажа. Якщо вдається зібрати поруч три або більше однотипних фігур вертикально / горизонтально - здійснюється атака, рівень енергії противників зменшується. Кілька послідовних атак утворюють комбо, дають додаткові бонуси. Завдання полягає в оперативному знищення ворога, нанесенні йому ударів шляхом вирішення логічної головоломки.


Вдалі стратегії дозволяють розблокувати апгрейди для персонажів. Гранати, вибухівка, автомати, ракети і маса іншої зброї надається підопічним гравця для підвищення ефективності атак. Після проходження декількох етапів будуть доступні нові солдати, більш просунуті. Кількість новачків постійно зростає за умови якісного ведення бойових дій. Крім тренувань і нападу варто виділяти час на будівництво і удосконалення бази, в якій бійці тренуються, відпочивають і приймають стратегічні рішення.


Відмінні риси гри Puzzle Combat:

  • комбінування елементів по три і більше;
  • поповнення загону бійців;
  • унікальні здібності кожного героя;
  • розвиток навичок персонажів;
  • вражаючий арсенал зброї.

Противник не завжди діє, він може наносити удари у і знижувати рівень потужності солдатів. Тому при вирішенні головоломок швидкість також пріоритетна. Головне в поспіху самостійно не створити команді тупикову завдання, щоб не довелося проходити рівень заново. Очищаючі частина майданчика вибухові бустери дають надію навіть в патових ситуаціях. Барвистий проект має чітку і нескладну сюжетну лінію, в проміжку між виконанням місій герої багато спілкуються, ведуть діалоги. Войовниче звуковий супровід гарантує потрібний настрій, а боси змушують напружитися і сконцентруватися тих, хто посмів відволіктися. Наведіть свою команду до перемоги над ворогом!


Реклама

Puzzle Combat

Рейтинг:

(4)
0.68★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/10/19 12:26
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |