опис:

Гра Football Field Kick - це забавний спортивний екшен, в якому любителі американського футболу можуть бити по м'ячу на різні дистанції і домагатися рекордів в дальності удару.

Гравець виводить підопічного на поле, розбігається і завдає переможний удар. Необхідно максимально чітко прицілитися, щоб м'яч відлетів на значну відстань. Якість прицілу легко визначити вже під час польоту сферичного елемента. Чітка Лініювання поля і видимість траєкторії польоту дають можливість оцінювати свої маневри ще до падіння м'яча. Це значно спрощує планування дій, коригування тактики для наступного разу, з урахуванням помічених помилок. Удар професіонала може бути настільки сильним, що меж футбольного поля виявиться мало і спортивний інвентар впаде на асфальтовану дорогу поруч, або приземлиться десь у найближчому мегаполісі.

Хороші удари додають в скарбничку окуляри, дозволяють розблокувати нових персонажів і змінити м'яч. У кожного спортсмена свої особливості: зовнішність, фізичні параметри виділяють героя серед інших. В американському футболі величезну роль грає форма, тут можна побачити багато варіантів одягу і екіпіровки. Чим довше вдається протриматися в грі, тим більш кваліфіковані люди доступні для розблокування. Однак від користувача і стилю управління спортсменом залежить більше, ніж від самого підопічного.

Відмінні риси гри Football Field Kick:

  • сотні видів м'ячів;
  • широкий вибір спортсменів;
  • монети за точні маневри;
  • ймовірність вильоту за межі поля;
  • тренування рефлексів і демонстрація сили.

Спортивний проект порадує шанувальників чітких місій, що досягаються в одну дію. Для розблокування футболіста потрібно виконати певну кількість завдань. Імовірність вильоту м'яча на дорогу або в серце мегаполісу урізноманітнює, дає зміну локацій. Трибуни часто пустують, відволікаючі ситуації виключені, можна зосередитися на основному завданню і думати тільки про мету. Управління інтуїтивне, до нього легко пристосуватися, але для досягнення ідеальних ударів доведеться багато тренуватися. Спробуйте перевершити власні рекорди в цьому виді спорту!


Реклама

завантажити Football Field Kick 1.18

Нове в цій версії
v1.18: Added 14 new balls for you to unlock. Thanks.
Загальна інформація
версія 1.18 (14018)
дата завантаження 2020-03-04 23:57
Розмір 25.64 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.0+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Усі додатки Words Mobile на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/10/17 12:03
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |