опис:

Гра STAR BATTLE FRONT - це захоплюючий космічний екшен, в якому гравцеві належить керувати винищувачем в глибинах галактик. Кораблі ворога повинні бути знищені віртуозно і без пошкодження для вас!

Вселенські війни переходять на наступний рівень, гравцеві дістається шістка космічних кораблів, оснащених зброєю з використанням самих передових технологій. Кожен апарат має свої параметри, може виконувати певний спектр дій. Характеристики можна покращувати за умови ефективного ведення бойових дій. Битися доведеться з десяткою пілотованих апаратів противника, також обладнаних потужною зброєю. Всього на рівнях доведеться зіткнутися з трьома десятками різних супротивників. Завдання вимагають індивідуального підходу, очищення космічного простору не обіцяла бути простою.

Необхідно продумати кілька варіантів дій, для нападу на ворога, що має в арсеналі більше кораблів. Хороша стратегія повинна підкріплюватися вдалими тактичними маневрами, визначенням цілей з більш високим пріоритетом нанесенням серйозної шкоди з несподіваного ракурсу. Вдалі рішення командира завжди винагороджуються бонусами, монетами та іншими цінними елементами, що відкривають більше можливостей для вдосконалення ескадрильї. Багато часу піде на вивчення нових видів зброї і оснащення бойових одиниць. Кількісна перевага опонента змушує постійно розмірковувати над способами апгрейда своїх кораблів.

Відмінні риси гри STAR BATTLE FRONT:

  • широкі можливості поліпшення техніки;
  • кілька типів комічного зброї;
  • 6 підвидів міжпланетного транспорту;
  • більше 30 видів антагоністів;
  • запобігання захоплення територій інопланетянами.

У вертикальному шутере потрібно завжди йти в атаку, наближатися до супротивника першим, щоб мати можливість удару по чужій базі. Приємна візуалізація і гідне звуковий супровід викликають бажання діяти активніше і не боятися початкового силової переваги протиборчої сторони. Любителям стрілянини в космічному просторі і тематиці війни в надрах зоряного неба обов'язково варто спробувати цей проект від ZPLAY Games!


Реклама

завантажити STAR BATTLE FRONT 1.0.0

Загальна інформація
версія 1.0.0 (3)
дата завантаження 2019-10-15 18:57
Розмір 40.77 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

BILLING

BILLING

використовувати облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі подавати запити на маркери автентифікації.

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

Усі додатки ZPLAY Games на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/10/17 10:00
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |