опис:

Гра Call me a Legend - це незвичайний рольової проект, в якому доведеться спільно з колегами вбивати ходячих мерців, займатися політичною діяльністю і налагоджувати особисте життя.

У постапокаліптичній атмосфері персонаж прагне до романтики. Він вибирає дівчину серед великої кількості претенденток, починає завоювання серця коханої. Обстановка в своєму розпорядженні: навколо багато зомбі, від яких можна яскраво і ефектно врятувати свій предмет обожнювання. Якщо мадемуазель разонравилась, чоловік легко вибирає іншу і повторює процедуру, поки не знайдеться дійсно стоїть особистість, з якою захочеться сім'ю створити і рід продовжити. Захист рідних від ворожої живності стане покликанням.

Важливо бути в формі, піклуватися про екіпіровку, регулярно покращувати арсенал зброї. Зомбовані особини часто виникають на горизонті, будьте готові до стрільби завжди. У героя є кілька колег, спільна боротьба з всюдисущими ворогами приносить значно більше результатів. Дослідження локації, пошук ресурсів і тих, що вижили - додаткові обов'язкові завдання.

Розбавити гостру суміш сімейних баталій і війни з ходячими мерцями можна за рахунок досягнень в політиці. Можна входити в альянси, створювати свої об'єднання, пропонувати нові ідеології і варіанти зміни ситуації. Люди живуть в постійному страху, в суспільстві є запит на нового лідера, але завоювати довіру переляканого народу складно, плюс конкуренти регулярно порушують плани.


Відмінні риси гри Call me a Legend:

  • вибір зовнішності персонажа;
  • створення інтимної обстановки при спілкуванні з дівчатами;
  • участь в політичних баталіях;
  • боротьба з натовпами зомбованих монстрів;
  • апгрейд зброї і здібностей.

Суміш зваблювання, політики і зомбі-Шутінг дивує, але залишає приємне враження. Хороша графіка і часті діалоги допомагають вникнути в сюжет. У персонажа буде військова база і можливість поповнювати армію з тих, кого вдасться знайти живим в руїнах. Необхідно грамотно розподілити сили, щоб їх вистачило на виживання в похмурої обстановці, боротьбу за владу і сімейне життя (або яскраві пригоди холостяка). Створіть репутацію дійсно легендарного героя!


Реклама

завантажити Call me a Legend 1.2.18

Нове в цій версії
- Revamped Hero upgrade feature and Hero potentials!
- New Hero Recruitment feature!
- New Hero Recruitment event!
Загальна інформація
версія 1.2.18 (43)
дата завантаження 2019-10-15 10:27
Розмір 98.24 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BILLING

BILLING

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

Усі додатки 6waves на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права, повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/10/16 10:18
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |