logi. - Brain Teasing Puzzle Game
0 (0)

опис:

Гра logi. - Brain Teasing Puzzle Game це головоломка для андроїда в якій вам належить розминати свій мозок знову і знову, а додаток буде пропонувати все нові і нові варіанти для цього захоплюючого заняття.

Підготували гру в студії ÇİZGİOFİSİ, назва якої досить складно прочитати і все що ми знаємо, хлопці з Туреччини і це їхня друга гра, яка поки тільки набирає популярність, на даний момент зібравши всього трохи більше 50 тисяч завантажень, але ми вважаємо, що до мільйона цілком можуть і дотягнути, а це значить, що і другу частину можна чекати;)


Геймплей гра отримала дуже зрозумілий, в чомусь він нагадує більярд, тому що основне завдання на кожному рівні - загнати кульку в лунку, а з іншого боку, все, що відбувається дуже сильно нагадує класичний пінбол, який знайомий багатьом шанувальникам ігор в принципі.

В результаті, ви отримуєте невеликий трикутник в нижній частині екрана, який показує місце і напрям кульки, який саме звідти і вилетить. Далі, у верхній частині екрану є лунка, в яку кульку потрібно загнати, а між трикутником і лункою будуть найрізноманітніші перешкоди. Деякі статичні, деякі ви можете рухати або нахиляти, деякі роблять дії після контакту з кулькою і так далі, додаватися вони будуть поступово, так що, не заплутаєтеся. Якщо коротко - потрібно кожен раз планувати рух вашого кульки, буквально прокладаючи для нього оптимальний маршрут. Само собою, варіантів проходження рівнів тут кожен раз кілька, так що, намагайтеся знайти оптимальний;)

Управління просте, дизайн лаконічний і теж простий, але в цілому вкрай приємний, чому сприяє і відмінна озвучка відбувається, настроює на медитативний стан, яке дозволить розслабитися і провести за грою досить багато часу.


Особливості гри logi. - Brain Teasing Puzzle Game на андроїд:

  • Багато цікавих рівнів, то що потрібно для мізків
  • Складність буде рости плавно, що зручно
  • Відмінне оформлення та музика, яка дозволить розслабитися
  • У оновленнях рівнів стане ще більше
  • Просте і зручне управління

Недоліки гри:

  • Є реклама, але за пару доларів можна з нею попрощатися і підтримати розробників;)

Підсумок: гра logi. - Brain Teasing Puzzle Game це приємна і корисна для мізків головоломка, яка мало чим відрізняється від багатьох представників свого жанру, але тим не менш, дуже сподобається його шанувальникам.


Реклама

завантажити logi. - Brain Teasing Puzzle Game 1.0.4

Загальна інформація
версія 1.0.4 (10)
дата завантаження 2019-10-13 17:02
Розмір 13.51 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM7 ARM6
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

BILLING

BILLING

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права, повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/10/15 09:59
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |