опис:

Гра Color Defense - Tower Defense TD - це оригінальна стратегія про захист реактора від груп нападників. Розставляйте захисна зброя уздовж дороги і знищуйте тих, хто йде до потаємного.

На чорному тлі перед гравцем з'являється відрізок шляху сірого кольору. Один край призначений для входу супротивників, на другому варто яскрава вогненна реактор. Користувач розміщує гармати самостійно, доступний перелік знарядь відображається в нижній частині екрана. Нюанс: на сірій смузі механізми стояти не повинні, тільки по сторонам. Через це сам процес переміщення кулястих гармат викликає незручності, доводиться іноді вести пальцем навколо дороги, крізь зону потенційного руху антагоністів їх не пронести.

Незначна кількість варіантів знарядь компенсується багаторазової можливістю апгрейда елементів. Після завершення попередніх розстановок можна починати гру. Закадровий голос чемно попередить про наближення хвилі ворогів (різнокольорових геометричних фігур). Вони просуваються глибше, якщо виживають після обстрілів. В процесі може з'ясуватися, що необхідно ще кілька гармат на конкретних ділянках. Благо подібне доповнення можливо під час проходження рівня. Чужинці приходять поетапно, голос завжди повідомляє про наступної групи антагоністів.

Відмінні риси гри Color Defense:

  • геометричні фігури в ролі супротивників;
  • кілька видів зброї;
  • довільна розстановка гармат по локації;
  • апгрейд захисту;
  • ускладнення маршрутів на майданчиках.

На мінімалістському темному полотні неонові знаряддя виглядають дуже ефектно. Візуалізація стрільби також викликає захоплення, у кожного елемента свій стиль і принцип поразки ворожих особин. Розробник McPeppergames зробив сильний акцент на анімації, робота гармат після поліпшення більше схожа на барвисте подання та створення абстрактної картини неоновими відтінками. Нетиповий геймплей привертає, звуковий супровід доповнює яскраву історію на чисто чорному екрані. Сформуйте свій алгоритм захисту реактора від недружелюбно налаштованих кольорових фігур!


Реклама

Color Defense - Tower Defense TD

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/10/13 10:31
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |