опис:

Гра AWP Mode: Sniper 3D Online Shooter це свіжий шутер для вашого андроїда в якому взяли за основу дуелі снайперів, але все одно вийшло дуже бадьоро і позитивно, а про решту моментах ми розповімо далі.

Підготували гру в студії Azur Interactive Games Limited, яка шанувальникам шутерів повинна бути знайома завдяки таким проектам як World War Heroes і Infinity Ops (10+ мільйонів завантажень) і звичайно ж Modern Strike Online (50+ мільйонів завантажень), так що, в шутерах хлопці знають толк і виразно вклали весь свій досвід в створення цієї новинки.


Сюжет в подібних іграх не потрібно, так що, це питання ми опустимо, по частині того, що відбувається теж обійшлося без особливих нововведень, які перевернули б ваше уявлення про жанр, все типово - взяли зброю і побігли відстрілювати ворогів, з тією лише умовою, що вся зброя це гвинтівки самих різних форматів.

Графіка і управління на високому рівні і якщо ви вже щільно сидите за мобільними іграми, то ніяких питань не виникне, само собою, ми не розглядаємо цей (як і будь-який інший) проект як аналог або навіть заміну варіантів на ПК.

Зброї багато різного і це може стати справжнім подарунком для шанувальників жанру, тому що кожну гвинтівку можна поліпшити і прокачати, на кожну знайдеться свій унікальний скін і якщо ви будете щодня відвідувати гру, то дуже багато всього зможете отримати абсолютно безкоштовно, в тому числі і регулярні цікаві завдання. Само собою, для тих хто хоче все і відразу є варіант вкласти справжні гроші і купити багато всього цікавого, це своєрідна компенсація за те, що проект поширюється безкоштовно, як і наявність реклами ...


Особливості гри AWP Mode: Sniper 3D Online Shooter на андроїд:

  • Безліч снайперських гвинтівок і побічної екіпіровки
  • Просте і зрозуміле управління
  • Багато цікавих локацій з пасхалка, як виражаються розробники
  • На кожній карті є секрети, які допоможуть в бою
  • Покращення, скіни і прокачування зброї
  • Бонуси та призи за щоденне відвідування

Недоліки гри:

  • Реклама і покупки, як і в мільйонах інших проектів, які розповсюджуються безкоштовно ...

Підсумок: гра AWP Mode: Sniper 3D Online Shooter безумовно не зможе стати конкурентом Call of Duty Mobile, але ми не бачимо причин, через які вони не зможуть існувати паралельно, обидві гри хороші, кожна має свої плюси і цікаві особливості, просто ця більше для тих, хто любить снайперів;)


Реклама

AWP MODE: Sniper 3D Online

Рейтинг:

(7)
4.75★ 95%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/10/12 12:26
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |