опис:

Гра Takashi - Ninja Warrior - це епічний RPG-файтинг, в якому воїн б'ється з тінню ворогів і намагається зупинити насування на світ непроглядну темряву.

Відважний ніндзя Такаші бере на себе разючу за масштабами місію - очистити японські землі від злих духів. Він має намір самостійно боротися з тінню тих, хто вирішив захопити територію і передчасно зробив висновки про слабкість місцевого населення. Кожна секунда може стати новим витком сюжету в бродилки з таємничими хитросплетіннями історій. Доведеться витрачати багато енергії на бійки з темними силами, розраховувати виключно на себе і продовжувати подорож всупереч насувається небезпеки.

Спочатку користувачеві дається короткий інструктаж по варіаціям дій в різних ситуаціях. Перші вороги стоять спиною і не обертаються навіть в момент наближення до них. Це дозволяє тренувати навик використання холодної зброї. Далі попадається уважніший противник, який дає відсіч і намагається протистояти опонентові. Зав'язується бійка, яка потребує використання декількох бойових прийомів. Історія розвивається, персонаж заходить глибше в місто і виявляє, що ворог має численною армією. Потрібно тихо підкрадатися до кожного солдата і знешкоджувати його так, щоб не привернути увагу інших.

Відмінні риси гри Takashi - Ninja Warrior:

  • атмосфера середньовічної Японії;
  • сотні супротивників;
  • знаходження скарбів і скарбів;
  • розвиток здібностей і навичок;
  • битви з могутніми босами.

У місті багато доріг, барвисті локації часто змінюють один одного, покрив ночі додає таємничості. По дорозі можна наштовхнутися на скарби, які б мотивували підтримувати активність навіть при занепаді сил. Динамічний геймплей змушує постійно бути напоготові, уважно стежити за тим, що відбувається. Боси з'являються раптово і тестують нашого ніндзя на витривалість. Якісний звуковий супровід доповнює антураж, викликає бажання завзято боротися зі злом. Прогуляйтеся по захопленому темними силами японському місту!


Реклама

завантажити Takashi - Ninja Warrior 2.08

Загальна інформація
версія 2.08 (36)
дата завантаження 2020-06-05 14:31
Розмір 82.37 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BILLING

BILLING

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/10/05 12:51
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |