опис:

Jurigan - Horror The Game - лоскотливий нерви ужастик, в якому герой стикається з містичними загадками, шукає паролі, відновлює сюжет з уривків кошмарного сну.

Вірус жаби спочатку придуманий як елемент лікарського засобу. Неправильне використання екстракту деякими людьми призвело до спалаху моторошною епідемії. Чума поширювалася запаморочливими темпами і наздогнала персонажа, керованого гравцем. Його сни стали жахливими, ситуації з сновидінь запам'ятовуються маленькими епізодами. У цьому стані хворий незрозумілим чином переміщуватися в темний і навіває жах будинок. Твердження, що герой в похмурій будівлі зовсім один - потворна брехня. Навколо багато звуків, їх повинен хтось відтворювати, нехай навіть представник світу духів або мертвих.

Будинок зберігає багато ребусів з ключами і паролями, послідовна розгадка кожного завдання наблизить до розуміння того, що відбувається навколо. Розробник заплутав сюжетну лінію всіма доступними способами, вирішив для витонченості додати уривки з кошмарних сновидінь хворого. Кілька секунд зі сну можуть виникнути перед очима в будь-який момент часу. Варто ретельно аналізувати кожну що виникла в запаленому мозку інформацію, вона апріорі стає шматочком головоломки для розгадки дивній історії миттєвого поширення вірусу по рідному селі персонажа.

Відмінні риси гри Jurigan:

  • страшні загадки з ключами;
  • ресурси і різні варіанти їх використання;
  • заплутаний сценарій;
  • виготовлення зброї, інших предметів;
  • лякають шматки спогадів.

Підопічний ходить по темних кімнатах і коридорах, шукає різні предмети і вирішує головоломки, намагається зберегти спокій в страхітливій ситуації. Герой може роздобути кілька видів ресурсів і розпорядитися ними на власний розсуд. Також є створення зброї або побутових товарів. Занять багато, але мета чітка - розгадати історію, і зрозуміти, як вийти живим з величезною пастки, де раніше загинуло багато людей. Вірус жаби погіршує стан здоров'я, провокує паніку. Спробуйте прогулятися по дивним будівлі без істерик!


Реклама

завантажити Jurigan - Horror The Game 4.0

Нове в цій версії
-Update chapter version
-Fixed some small bugs
Загальна інформація
версія 4.0 (4)
дата завантаження 2019-10-05 20:25
Розмір 98.78 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.1+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

дозволяти отримання багатоадресних пакетів через Wi-Fi

Дозволяє програмі отримувати пакети, надіслані за допомогою групової адресації на всі пристрої в мережі Wi-Fi, а не лише на ваш пристрій. Використовує більше заряду, ніж режим небагатоадресних пакетів.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

Усі додатки Arfa DEV на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/10/04 12:41
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |