опис:

Гра Call of Duty: Mobile це шутер для андроїда, який, як ви могли вже здогадатися, заснований на знаменитій серії Call of Duty, що стала своєрідним еталоном жанру і нараховує вже більше двох десятків проектів, перший з яких з'явився в далекому 2003 році.

До речі, найперший проект, який так і називався Call of Duty був доступний не тільки на ПК, його випускали і на Nokia N-Gage, ось тільки складно сказати, як це виглядало в ті роки і на тому залозі ... Проте , ми нарешті добралися до ситуації, коли для мобільників запропонували щось усвідомлене. Насправді це не перша спроба запустити проект на мобільній платформі, тому що раніше був проект Call of Duty: Black Ops Zombies, який отримав посвідку «зверху» і хоч і був шутером, але з основною серією мав мало спільного, крім назви, по суті. До того ж, проект був платним і зміг зібрати трохи більше 100 тисяч завантажень, що складно назвати популярністю ...

З новинкою ж справи йдуть набагато краще, під контролем видавця Activision Publishing, Inc. вона поширюється не тільки безкоштовно, але і не є «портом» з ПК, це повноцінна гра, яку розробляли саме для мобільників. Але, само собою, реклама і покупки в додатку будуть вам докучати, але що поробиш?


Перш ніж розбирати саму гру, варто відзначити, що з'явилася вона в першу чергу завдяки успіху ігор формату «королівська битва», серед яких PUGB і Fortnite, які принесли вже мільйони доларів, як же не долучитися до цієї годівниці? Само собою, режим королівської битви в грі буде ...

А що ж в ній буде ще?


Особливості гри Call of Duty: Mobile на андроїд:

  • Гра увібрала в себе найпопулярніші карти
  • Доступний режим королівської битви, що включає в себе до 100 чоловік
  • Великий набір екіпіровки, яка допоможе вам в боях
  • Рейтинги, таблиці та інші фішки, які ви так любите
  • Графіка відмінна, сказати більше нічого

Недоліки, без яких не обійшлося ...

  • Реклама є, від неї не позбутися, особливо якщо враховувати, що без доступу в інтернет гра не працює.
  • Покупок багато, але це не секрет навіть для тих, хто купував гри серії на ПК.
  • Не будемо нічого говорити про оптимізацію, але технічні вимоги до гри високі, а це мінус перед конкурентами, деякі з яких відмінно себе почувають навіть на середніх пристроях.
  • А ще ви виявите багато ботів, звідки і навіщо вони?

Підсумок: гра Call of Duty: Mobile це довгоочікуваний реліз, який 100% заслуговує увагу і зроблений якісно. А той факт, що гру можна скачати безкоштовно дозволить закрити очі на деякі нюанси.


Реклама

завантажити Call of Duty: Mobile 1.0.15

Нове в цій версії
Call Of Duty Mobile Season 7: RADIOACTIVE AGENT. Brand new updates with the much anticipated Battle Royale map expansion - 7 new zones, new BR class, and new Tank. Ghost and Price will be equipped with new gear to battle radioactive danger. Unlock new weapons to play in Tunisia and fan-favorite Gulag maps, plus Attack of the Undead mode.
Загальна інформація
версія 1.0.15 (982)
дата завантаження 2020-06-14 03:48
Розмір 98.58 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.3+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

BILLING

BILLING

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

змінювати налаштування звуку

Дозволяє програмі змінювати загальні налаштування звуку, як-от гучність і динамік, який використовується для виводу сигналу.

записувати аудіо

записувати аудіо

створювати пару з пристроями Bluetooth

Дозволяє програмі переглядати налаштування Bluetooth на пристрої, а також створювати та приймати з’єднання зі спареними пристроями.

отримувати доступ до налаштувань Bluetooth

Дозволяє програмі налаштовувати локальний пристрій із Bluetooth, а також знаходити віддалені пристрої та створювати пару.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

ACCESS

ACCESS

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(7)
4.09★ 81.75%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/10/03 10:05
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |