опис:

Гра Penguin's Isle - це цікавий симулятор про розмірене життя пінгвінів, їх заселення на острів і формуванні оптимальних умов для проживання полярних птахів.

Історія починається з самотнього пінгвіна на маленькій крижині. Він швидко знаходить собі справу до душі і приступає до риболовлі. Трудяга ловить багато риби, яку можна використовувати для годування нових особин і обміну на ігрову валюту. Великі запаси провізії дозволяють поліпшити героя і завести інших. Гравець повинен розвивати спустошений ділянку, зробити його комфортним для життя спокійних і дуже різноманітних пернатих.

Створення робочих місць, розстановка пінгвінів для видобутку ресурсів, організація відпочинку, навіть висиджування нових пташенят ляже на плечі користувача. В єдиному гнізді будуть розміщуватися яйця, клацаючи по ним можна вибирати породу пташеня, з подальшою необхідністю вирощувати молоде покоління. Подорослішим особинам потрібно придумати цікаве заняття, яке приносить дохід. Вільна робоча сила - ознака слабкої системи управління. Не давайте героям тинятися без справ і нудьгувати.

Валюта дозволяє придбати додаткові території, розширювати свої володіння. Є інший вид ігрових засобів, за які можна отримати знижку, або збільшення прибутку з якоїсь частини острова незалежно від продуктивності працівників. На зростання популяції впливає і розмір крижини і умови проживання на ній.

Відмінні риси гри Penguin's Isle:

  • багато видів персонажів;
  • апгрейд пернатих;
  • побудова майданчиків;
  • збільшення популяції;
  • отримання нових ресурсів.

Розробник Habby створив проект з релаксирующей атмосферою, спокійною закадрового мелодією, зрозумілою історією і безліччю можливостей для розвитку. Якою буде крижина, хто її буде населяти, наскільки щасливими стануть жителі - вирішує тільки користувач. Широта завдань гарантує різноманітність геймплея, відсутність обмежень по часу дозволяє вибирати свій темп і займатися пінгвінами, коли з'явиться настрій. Спробуйте створити острів найщасливіших полярних птахів!


Реклама

завантажити Penguin Isle 1.07

Нове в цій версії
- 2 New Habitats
- 3 New Creatures
- Penguin In-Out system
- Max Number of Penguins Display - Max 180 Penguins will be visible on the screen, rest will be stored away.
- New Research Tier - Up to Tier 19
- New Quests - 120 new quests
- New Achievements
- Offline Reward modified to a floating Chest on the Sea. Bugs fixed for Offline Rewards
- Other Bug fixes
Загальна інформація
версія 1.07 (36)
дата завантаження 2019-10-21 13:13
Розмір 55.97 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

читати конфіденційні дані журналу

Дозволяє програмі читати файли журналів системи. Програма може дізнаватися загальну інформацію про ваші дії на пристрої, яка потенційно може містити особисті чи конфіденційні дані.

BILLING

BILLING

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

Усі додатки Habby на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права, повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/10/01 12:01
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |