опис:

Гра Thor: War of Tapnarok це типовий клікер для вашого андроїда в якому потрібно боротися з монстрами, які будуть з'являтися нескінченно, стаючи лише сильнішими, а й ваш герой повинен розвиватися, щоб не відставати від них!

Підготували гру в студії Appxplore (iCandy) на рахунку якої не так вже й багато проектів, але є явні шедеври, наприклад Light a Way або унікальні проекти за типом Crab War, а ось клікера в цьому списку явно не вистачало, але нічого, цю ситуацію розробники виправили;)


Майже рік гра перебувала в стадії раннього запуску і на той момент, коли все вже вирішили що проект загнеться, так і не з'явившись - гру запустили в повному обсязі і для всіх бажаючих! Складно сказати з чим це було пов'язано, але не виключаємо і конфлікт інтересів з MARVEL, яким Тор як персонаж належить цілком і повністю. Проте, рік тому гра б виглядала рівно так само, як і зараз, тому що якщо не звертати увагу на ауру коміксом і історії про одного з найвідоміших супер-героїв, таких клікерів ми бачили дуже багато і навіть більше.

Суть того, що відбувається полягає в необхідності бити монстрів, при цьому, нікуди не потрібно ходити, не потрібно оборонятися, просто бийте і все! За удари Тора відповідає виключно гравець, що натякає на класику жанру, але щоб поки ви спите процес не зупинявся можна досить швидко розвинутися до моменту, коли вам дозволять найняти помічників, які будуть займатися тим же самим, тільки не так епічно і потужно, однак, без перерви 24/7.

В іншому ж, бийте, гойдайтеся, розвивайте екіпіровку і продовжуйте бити, що звучить хоч і нудно, але затягує моторошно, нам не знати?


Особливості гри Thor: War of Tapnarok на андроїд:

  • Бийте ворогів в слабкі місця, місце натискання має значення
  • Десяток унікальних навичок Тора
  • Понад два десятки різних союзників
  • Майже чотири десятки реліквій, які зроблять вас ще сильніше
  • Багато монстрів, деякі навіть можуть бути вам знайомі

Недоліки гри:

  • Якщо ви не фанат коміксів і Тор знаком вам тільки за фільмами, то ця гра від того, що відбувається в них відірвана дуже сильно
  • Як і в будь-якому іншому клікера тут купа реклами та є можливість вкласти реальні кошти

Підсумок: гра Thor: War of Tapnarok це класика жанру «клікер», вона швидко затягує, але приблизно так само швидко і набридає, однак, проект досить насичений контентом і розвивається, що безумовно дає йому перевагу над конкурентами, яких розробники вже закинули.


Реклама

Thor: War of Tapnarok

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/09/26 12:17
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |