опис:

Гра Split Balls 3D - це симпатична головоломка, в якій потрібно рухати лабіринти чудернацької форми, щоб куля котилася до низу і поділявся на певну кількість елементів.

Перед гравцем з'являється вертикальна дерев'яна площину з декількома доріжками для переміщення кулі вниз. Необхідно рухати її вправо і вліво, направляючи маленьку сферу по оптимальному шляху. На стартових етапах дається швидка інструкція, щоб з перших кліків успішно рухатися до цілей. В процесі куля буде поділятися на дрібні сфери, цьому сприяють бустери. Коли сфери докотяться до нижньої точки виходу, з'явиться доступ до наступного рівня з новою логічної загадкою.

На бустерах вказується, на скільки частин розділиться пропущений крізь них круглий предмет. У деяких точках можуть розміщуватися блокують поперечини, що поглинають частину куль. На перекладині також написано, скільки доведеться пожертвувати елементів, щоб пройти крізь неї. Якщо зроблених раніше запасів виявиться мало - до вирішення завдання доведеться приступати заново. Варто прораховувати варіанти розвитку подій, адже при виборі шляху з одним бустером можна втратити шанс пройти через кілька інших. Одноразове значний розподіл іноді менш корисно, ніж пара-трійка з дрібними показниками. Також рекомендується уникати пасток у вигляді тупикових доріг або прірв, що викидають сферу за межі площини.

Відмінні риси гри Split Balls 3D:

  • відкриття дивовижних лабіринтів;
  • ускладнення умов;
  • багаторазове поділ куль;
  • вагомі винагороди;
  • кілька сценаріїв проходження одного рівня.

Завдання вимагають логічного підходу і аналізу подальших дій. Хороша фізика в тандемі з інтуїтивним управлінням дозволяє відразу звикнути до геймплею, бадьора мелодія додає азарту. Зростаючий лічильник очок або умовних доларів мотивує, ще більше захоплюють самі завдання, з різноманітними ускладненнями. Для виключення одноманітності також створені площині різних форм, іноді складені з незв'язаних між собою шматків. Головоломки-боси із зірочкою змусять попотіти, додати до логіки інтуїцію і кмітливість. Спробуйте пройти незліченну кількість барвистих лабіринтів!


Реклама

завантажити Split Balls 3D 42

Нове в цій версії
Hey Split Balls 3D fans!
We’re very happy to introduce our new update with:
- minor bug fixes
- new levels
- new balls: be sure to unlock them all!
Enjoy our game in its newest, smoothest and most fun version!
Looking forward to hearing your feedback
Загальна інформація
версія 42 (200042)
дата завантаження 2019-09-17 18:22
Розмір 29.71 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура ARM8
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

BILLING

BILLING

Усі додатки Homa Games на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права, повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/09/16 12:27
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |