опис:

Гра Swing Rider - це захоплююче змагання на виліт, в якому любителі екстриму літають над мегаполісами, чіпляючись за міцні мотузки. Пройдіть дистанцію швидше за інших!

На летить вертоліт підвішена платформа з п'ятіркою відважних спортсменів. Кожен вистачає свою мотузку і стрибає вперед, відпускає допоміжний предмет для вільного польоту, а потім знову хапається, щоб розгойдатися. Задану відстань необхідно пройти в максимально короткі терміни. В ідеалі потрібно прийти першим, але головне не прибути до фінішної смуги останнім, щоб наступний раунд не почався без вас. Всього буде чотири раунди, кількість суперників в них прямолінійно зменшується, останній показує, хто з двох найсильніших гідний стати переможцем. В процесі занадто близько наближатися до землі не варто, падіння також означає автоматичне вибування з гонки в повітрі.

Можна самостійно вибирати вигляд з наданих варіантів. Більшість - представники молодого покоління, але присутній також бізнесмен в костюмі і краватці. Ще є вусатий поліцейський, який примудрився надіти кашкет і сонцезахисні окуляри.

Змагання відбувається на різних локаціях, але всюди доведеться парити над дорогою. Якщо трапляється мегаполіс, то навколо будуть висотні будинки, а знизу постійні пробки і повільний рух машин. Коли змагання проходить над трасою за містом, спостерігається значно менше машин, симпатичні пейзажі, ліси.

Відмінні риси гри Swing Rider:

  • кілька персонажів на вибір;
  • трюки і прольоти в кільцях;
  • високий ризик падіння;
  • цікава фізика;
  • різноманітні локації.

Учасники дійства виступають під прапорами різних країн світу, виходить всесвітнє бій між людьми-павуками. Масштабності заходу додають численні дрони, які не заважають персонажам, але часто потрапляють в поле огляду, немов знімають змагання для трансляції подій онлайн. Інтуїтивне управління допомагає швидше втягнутися в цей екшен. Графічне оформлення не дуже деталізовано, можливо заради відсутності відволікаючих елементів. Отримайте дозу адреналіну при завоюванні першого місця в таблиці!


Реклама

завантажити Swing Rider! 1.13

Нове в цій версії
- crash fixes;
- minor bug fixes
Загальна інформація
версія 1.13 (52)
дата завантаження 2020-05-19 22:53
Розмір 30.42 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

Усі додатки Semeevs на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/09/14 12:23
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |