Sinister Night - Horror Survival Game
0 (0)

Sinister Night - Horror Survival Game

опис:

Гра Sinister Night - Horror Survival Game - це страхітлива вижівалка, в якій потрібно вночі шукати вихід з похмурого палацу і ховатися від вийшов на полювання кровожерного створення.

Історія почалася опівночі, коли герой опинився в дивному будинку з пекучим бажанням втекти звідси. Це буде пріоритетною метою, якщо вдасться перехитрити страшну сутність з ніжним ім'ям Лейла. Вона полює за будь-яким потрапили в цей будинок людиною, як тільки наздоганяє його - знищує миттєво. Втеча від монстра потрібно комбінувати з роздумами над головоломками, без вирішення яких не вийде знайти вихід.

Відмінні риси гри Sinister Night:

  • 5 режимів геймплея;
  • рішення головоломок, пошук об'єктів;
  • можливість ховатися в шафі, під столом;
  • сутність з відмінним слухом і зором;
  • мінімум підказок.

Розробник Nest of games пропонує на вибір 5 варіантів ігрового процесу. Три між собою відрізняються швидкістю переміщення Лейли, її слуховими і зоровими характеристиками. Простий на увазі відсутність слуху, поганий зір, повільний рух. Від такого нападника легко втекти, умови ідеально підходять для новачків, які бажають ознайомитися з жанром поверхнево. У нормальному режимі мисливець рухається в середньому темпі, може бачити людину на невеликих відстанях і чує звуки поруч. Тут доведеться бути уважнішими, рухатися тихіше і активніше, коли створення підходить ближче. Також варто навчитися ховатися за допомогою меблів.

Складний формат зажадає гіперактивних дій від персонажа: підвищена слухова і зорова чутливість противника поєднана з страхітливою швидкістю, бігати і ховатися потрібно постійно. Екстремальний варіант додає темряви в будівлі і підвищену пильність чудовиська. Є додатковий режим Привид, в якому головоломки можна вирішувати без втручання настирливої ​​Лейли.

Обстановці в замку навіває страшні думки, а якісне звуковий супровід робить атмосферу ще більше лякає. Творцям вдалося реалізувати задумку і налякати всіх, від скромних новачків до самовпевнених екстремалів. Необхідність паралельно вирішувати різні завдання і піклуватися про виживання змушує постійно бути в напрузі. Якщо не боїтеся пригод в цьому будинку - заходьте!


Реклама

завантажити Sinister Night - Horror Survival Game 1.4.3.3

Загальна інформація
версія 1.4.3.3 (216)
дата завантаження 2020-06-26 09:39
Розмір 39.15 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

змінювати налаштування звуку

Дозволяє програмі змінювати загальні налаштування звуку, як-от гучність і динамік, який використовується для виводу сигналу.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

BILLING

BILLING

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/09/11 12:28
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |