опис:

Гра PUBG MOBILE LITE це полегшена версія класичного варіанту, кількість завантажень якого вже давно перевалило за 100 мільйонів, а кількість щоденного онлайну стабільно тримається на рівні 10+ мільйонів гравців, що робить цю гру однією з найпопулярніших не тільки в своєму жанрі, а й у усьому світі в цілому. Але у будь-яких проектів є свої недоліки, всім догодити неможливо, так би мовити, однак, на цей раз розробники з Tencent Games спробували догодити саме тим, чиї пристрої не справляються з базовою версією, що насправді - дуже хороша ідея.

Коли гра тільки з'явилася, багато хто відразу помітили кілька особливостей. Для початку - системні вимоги досить високі, якщо ви хочете отримати максимальне значення FPS, що радикально впливає на якість гри, то хорошим інтернет-з'єднанням тут не обійтися, ну щоб і залізо відповідало. Однак, досить швидко з'явилося багато «наслідувачів», які пропонували гри схожого формату, які не потребують особливої ​​потужності від вашого пристрою, що виразно зацікавило багато. Однак, тепер і цю аудиторія постараються переманити на свою сторону розробники PUBG, тому що на їхню думку, новинка покриває саме цю нішу гравців.

Чим же довелося пожертвувати, запитаєте ви? розповідаємо:

  • карти стали менше, тепер їх розмір всього 2 на 2 кілометри
  • гравців на картах стане менше, не більше 60 за сутичку
  • графіка ... звичайно ж вона теж постраждала
  • але як наслідок - зросла динаміка, через менші відстаней

В іншому ж гра не змінилася і розповісти щось певне точно не вийде, тому що більшу частину того, за що цінується оригінал розробники все ж змогли зберегти і це дуже хороша новина. Єдиний мінус гри, який можна відзначити в порівнянні з повноцінним форматом - не всім це допомогло ... Зараз збирається дивна статистика, за якою багато гравців навіть з потужними девайсами не отримують нічого особливого в новинці ... Але знову ж, всім не догодити!

Підсумок: PUBG MOBILE LITE повинен був з'явитися набагато раніше, але краще пізно, ніж ніколи. Так що, якщо ви дуже хотіли пограти на своєму мобільнику під будь-що щось подібне, то ми дуже рекомендуємо перевірити «схудлу» версію дуже популярної гри!


Реклама

завантажити PUBG MOBILE LITE 0.14.0

Нове в цій версії
New WP theme and rewards
New outfits added
Updated system settings
Added customization guide
Added emotes
Improved UI & update pack size
Improved graphics
Battle parameters improved
Increased accuracy of RPG-7
Added bombing zones
Загальна інформація
версія 0.14.0 (11066)
дата завантаження 2019-10-08 04:25
Розмір 40.64 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.0.3+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

змінювати налаштування звуку

Дозволяє програмі змінювати загальні налаштування звуку, як-от гучність і динамік, який використовується для виводу сигналу.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

PROFILER

PROFILER

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

під’єднуватися до й від’єднуватися від Wi-Fi

Дозволяє програмі під’єднуватися до точок доступу Wi-Fi та від’єднуватися від них, а також вносити зміни в налаштування пристрою для мереж Wi-Fi.

BIND

BIND

STATECHG

STATECHG

записувати аудіо

записувати аудіо

створювати пару з пристроями Bluetooth

Дозволяє програмі переглядати налаштування Bluetooth на пристрої, а також створювати та приймати з’єднання зі спареними пристроями.

отримувати доступ до налаштувань Bluetooth

Дозволяє програмі налаштовувати локальний пристрій із Bluetooth, а також знаходити віддалені пристрої та створювати пару.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(5)
3.64★ 72.75%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/09/08 11:21
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |