опис:

Гра Gravity Rider Zero це досить типові гонки на мотоциклі, які доступні на вашому андроїд і являють собою продовження попередньої частини, називалася яка Gravity Rider і зібрала понад п'ять мільйонів завантажень. Однак, при підготовці продовження розробники врахували минулий досвід, послухали багатьох гравців і зробили гру простіше .. Де і в чому це проявляється - розповімо далі, а поки кілька слів про розробників.

Підготували гру в студії Vivid Games SA, яка вміє випускати популярні проекти, не рахуючи минулій частині, яку ми вже згадали тут варто відзначити супер-популярний проект Real Boxing, з яким познайомилося понад 10 мільйонів гравців, а це дуже навіть солідний результат.


Проте, повернемося до змін, які гру торкнулися. Візуальна частина практично не змінилася, але не варто засмучуватися, що тоді, що зараз вона виглядає добре, а збільшення навантаження на залізо вашого телефону мало кому цікаво. Фізична модель теж добре себе показала і її вирішили залишити, що теж виглядає розумним рішенням. Далі - цікавіше, бо основні зусилля розробників пішли на балансування відбувається. Прибрали можливість модернізації, що може здатися дивним, але на ділі це прибирає багато складних ситуацій, з якими зіткнулися фанати минулій частині. Крім цього, були перероблені траси, тепер ви не отримаєте дуже простих і дуже складних ділянок, все стало стандартизовано і так чи інакше, кожен зможе проїхати до кінця, а ось результат - вже справа досвіду і вправності. Крім цього прибрали і дуже потужні мотоцикли, які виразно викликали складності у багатьох гравців ... Може здатися що з гри зробили представника «сірої» маси, але ж вона стала приємніше, так чому б і ні?


Особливості Gravity Rider Zero для андроїда:

  • Будь-яка траса, будь мотоцикл - тепер доступно все
  • Просте і точне управління
  • Траси, які залишають можливості для самовдосконалення
  • Повноцінний режим «кар'єра»
  • Ніякого хардкору - скачайте безкоштовно і розслабтеся
  • Крім іншого, у гри пропали штрафи і обмеження по часу

Недоліки гри:

  • Реклама, покупки ... типова ситуація для безкоштовного проекту.
  • Шанувальники хардкору залишаться незадоволені, але очевидно, їх меншість ...

Підсумок: з точки зору комерційного підходу Gravity Rider Zero це крок вперед, з точки зору можливостей і насиченості - крок назад, але лише час покаже, чи було таке рішення правильним.


Реклама

завантажити Gravity Rider Zero 1.34.0

Нове в цій версії
Halloween is coming to the track, courtesy of the Gravity League. The bat-themed Spooky trail is a perfect fit for the recently released Skeleton bike, sure to scare those following you out of their mind. Even scarier, we have added a GDPR notice in the game for European users.
Загальна інформація
версія 1.34.0 (134000)
дата завантаження 2019-10-28 22:44
Розмір 50.42 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

FULL

FULL

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

BILLING

BILLING

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права, повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/09/02 07:39
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |