опис:

Гра Bouncy Hills - прикольна аркада, в якій піксельний курча стрибає по дорозі з перешкодами, намагається дістатися до фінішу цілим і обійтися без згорнутої шиї.

Жовтий персонаж рухається по прямій, за допомогою гравця регулює швидкість стрибка, уповільнює маневр або робить його швидше. Після невдалих трюків голова кубічної форми відвалюється, на місці її кріплення з тулубом з'являється видно кров. Час для розчарування обмежена, адже після трагедії миттєво пропонується пройти складну дистанцію ще раз. Кількість повторів не обмежується, герой як фенікс готовий відроджуватися вічно.

Дорога рясніє різноманітними перешкодами і технічними пристосуваннями, які буквально змушують виконувати запаморочливі трюки. Аби в момент приземлення голова не відпала. Хиткі конструкції заважають збереженню балансу, домашню птицю постійно хитає.

Стартові рівні порівняно легкі і дозволяють гравцеві звикнути до геймплею, навчитися визначати оптимальну швидкість переміщення в різних ситуаціях. Далі перепони стають більш химерними, доводиться підлаштовуватися під умови кожного маленького відрізку. За фінішної стрічкою розробник Ketchapp розмістив прірву, втомлений персонаж по завершенню рівня падає в нікуди. Але переможцю такий сценарій не страшний, після пройденого політ в порожнечу байдужий. А через секунду з'являється наступна траса.

Відмінні риси гри Bouncy Hills:

  • інтуїтивне управління;
  • відмінна механіка і анімація;
  • збір золотих монет;
  • розблокування нових курчат;
  • ями, пастки, інші перешкоди.

Реалістична фізика вчить гравця терпінню, регулярні падіння викликають бажання пройти шлях за всяку ціну і не брати до уваги втрачені життя. В повітрі будуть витати цінні монети. Досить зробити стрибок на потрібну висоту, доторкнутися до монети, і вона відразу впаде в скарбничку. Зібране багатство допоможе відкрити більш складні рівні і розблокувати курчат з оригінальною зовнішністю. Смішні персонажі виконують серйозні трюки, навчіть підопічних циркових номерах зі стрибків і сальто!


Реклама

завантажити Bouncy Hills 1.1.2

Нове в цій версії
Bug fixes
Загальна інформація
версія 1.1.2 (137)
дата завантаження 2019-12-25 01:08
Розмір 45.06 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

Усі додатки Ketchapp на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/08/05 07:58
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |