опис:

Гра SpaceRuler - це космічна аркада, в якій потрібно знищувати ворогів на чарівних планетах і виконувати завдання за допомогою ультрасучасного зброї.

Боротися з інопланетянами вкрай складно, особливо в ролі самотньої дівчини. В силу обставин їй доводиться самостійно виконувати місію по винищенню численних супротивників. З групи підтримки залишилося тільки начальство, регулярно віддає накази. Але сумувати героїні нема чого: у неї є спеціальний роботизований костюм і зброю, якому позаздрив би персонаж будь-якого бойовика. Коли чергова місія сформульована, войовнича дівчина починає летіти прямо на натовп антагоністів, влучно стріляє з різної зброї і намагається обходити різноманітні перепони.

Рухи в сторони по екрану дозволяють змістити персонажа, щоб вчасно ухилитися від куль противника, променів лазера і інших неприємностей. Переміщення вгору і вниз регулює рівень висоти польоту. Тільки постійне переміщення дає надію на повноцінне виконання завдань, благо роботизована екіпірування дозволяє різко змінювати траєкторію руху при необхідності. Назустріч летітимуть дрони, роботи і інші чудеса техніки з поганим настроєм і негативними намірами. Іноді їхні плани можуть порушити тільки бойові ракети.

Відмінні риси гри SpaceRuler:

  • чим далі планета, тим крутіше екіпірування й зброю;
  • маса перешкод і небезпек;
  • яскраві персонажі;
  • дослідження нових галактик;
  • боротьба з інопланетними істотами.

Проект залучає хорошою 3D-графікою, цікавим сюжетом і тривалим ігровим процесом. Можливості апгрейда костюма і засобів нападу збільшуються в міру проходження етапів дійства. Гравець повинен постійно стріляти і стежити за маневрами ворогів, щоб вчасно піти з позиції їх мішені. Легкість керування цікаво поєднується зі складними завданнями з центру. В текстовому форматі будуть поставлені цілі, на яких потрібно сконцентруватися. Розробник mayostudio додав багато роботів, техніки і естетики битви з машинами. Якщо готові до боїв на чужій території і не боїтеся зустрічі з босами інопланетян - починайте космічна пригода!


Реклама

завантажити SpaceRuler 20190708.1.50

Нове в цій версії
1. Traditional Chinese Support
2. Fixed game start error
3. Leveling adjustment
4. Store price adjustment
5. Interface changes
Загальна інформація
версія 20190708.1.50 (50)
дата завантаження 2019-08-01 05:41
Розмір 60.72 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

зйомка фото й відео

Дозволяє програмі фотографувати та записувати відео за допомогою камери. Такий дозвіл дає програмі змогу будь-коли використовувати камеру без вашого підтвердження.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

Усі додатки mayostudio на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права, повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/07/31 07:19
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |