Troll Face Quest: USA Adventure 2
0 (0)

опис:

Гра Troll Face Quest: USA Adventure 2 це вже друга частина цієї серії гумористичних квестів, які створені на основі подій, які зараз відбуваються в США. Як ви вже могли помітити, розробники цих квестів живуть на хайп в буквальному сенсі цього слова і переінакшують будь відбувається в світі подія, відоме більшості. Новинку випустили в студії Spil Games, яка і стала родоначальником цього своєрідного жанру, ігноруючи деяких наслідувачів, від яких вже давно не з'являлося нічого нового і цікавого. Само собою, набір завдань тут новий і всі вони зачіпають політичну обстановку в США, по більшій частині.


Найголовніше питання, який може турбувати шанувальників серії - а що змінилося? На жаль, є як хороші, так і погані новини. Почнемо з хороших - завдання стали складніше, що в цілому збільшує час, необхідний на проходження гри, ось тільки з огляду на формат, що відбувається, розвинений інтелект тут звичайно допоможе, але не варто спиратися на логіку, ви ж розумієте про що йде мова? З поганих новин - реклами все ще багато, але лише в минулих частинах, але багато. Реклама буде з'являтися на початку рівнів, в кінці рівні і якщо ви хочете відкрити чергове завдання. Проте, завжди залишається можливість заплатити один раз і отримати всі рівні, більше підказок і позбутися від реклами, ціна питання - трохи більше трьох доларів, що досить прийнятно, однак, пройти гру можна за один день, а на реіграбельность вона не розрахована. Втім, як зазвичай.


Особливості гри:

  • Продовження частини про веселощі в США, на цей раз, основна тема - політика
  • Незвичайні завдання, які задіюють ваш мозок трохи інакше
  • Приємна і дуже позитивна анімація
  • Гумор, який здатний підняти вам настрій

Недоліки гри:

  • Реклама, багато реклами, яку можна відключити придбавши гру за 3 долари
  • Реіграбельность все ще ніяка, а гра коротка.

Підсумок: в загальному і цілому, гра Troll Face Quest: USA Adventure 2 це лаконічне продовження серії, яку не варто ігнорувати її шанувальникам, які і так розуміють, що і чому тут відбувається. Якщо ж ви вирішили тільки познайомитися з чимось новим, то ми рекомендуємо поглянути на перші частини, які теж є на нашому сайті.


Реклама

завантажити Troll Face Quest: USA Adventure 2 1.0.4

Загальна інформація
версія 1.0.4 (1000004)
дата завантаження 2019-08-01 05:41
Розмір 44.46 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.2+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

BILLING

BILLING

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

READ

READ

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Усі додатки Spil Games на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/07/28 09:49
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |