Dungeon Tales: An RPG Deck Building Card Game
0 (0)

Dungeon Tales: An RPG Deck Building Card Game

опис:

Гра Dungeon Tales: An RPG Deck Building Card Game - суміш ролевика і карткового проекту. У тутешніх підземеллях і бійках з монстрами можна забути про реальність.

Одного разу в підземному світі порушилося рівновагу світлих і темних сил. Число монстрів збільшувалася в геометричній прогресії, ставило під ризик подальше існування представників всіх рас. Гравцеві довірена відповідальна місія вбити чудовиськ, поки ситуація остаточно не вийшла з-під контролю. Знищення виконується картами, кожна з яких має унікальний ефектом. Це може бути магія, оригінальні бойові прийоми, спеціальне знаряддя для нанесення серйозних травм противнику. Важливо не витрачати карти даремно, а шукати оптимальні способи боротьби з нечистою силою.

Монстри не дають розслабитися, дивують своїми навичками і захисними здібностями. Понад півсотні чудовиськ з індивідуальними особливостями не надто бояться самотнього гравця, за ними стоїть ще кілька більш могутніх темних створінь, а також десяток самовпевнених ватажків. Комбінувати карти можна з будь-якого алгоритму, що дозволяє регулярно тестувати нові варіанти нападу, знаходити круті тактики для більш успішних маневрів в покроковому форматі. А перемоги дають право відкривати нові карти.

Відмінні риси гри Dungeon Tales:

  • полювання за коштовностями;
  • колекціонування карт (більше 50);
  • багато красивих реліквій;
  • монстри звичайні, авторитетні і ватажки;
  • маса варіантів комбінацій карт.

Процес знищення монстрів розбавляється полюванням за коштовностями, збором різних речей на шляху. Часті текстові підказки допомагають вникнути в сюжетну лінію, зорієнтуватися в незнайомій обстановці. Приємне графічне оформлення і якісний звук змушують захопитися сильніше і забути про те, що відбувається поза екраном. Карта з напрямком руху і наступними рівнями з'являється після кожної перемоги над компанією ворогів. Вони можуть бути в різних видах, дивувати розмірами, формами, забарвленням. Але відволікатися на ці параметри не варто. Шукайте слабкі місця у противників, наносите болючі удари, і виконуйте місію по їх усуненню з мінімальними витратами енергії.


Реклама

завантажити Dungeon Tales: An RPG Deck Building Card Game 1.85

Нове в цій версії
Bug fixes
Загальна інформація
версія 1.85 (185)
дата завантаження 2020-05-04 14:54
Розмір 30.17 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

BILLING

BILLING

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/07/21 07:25
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |