опис:

Гра Orbox B: Rebirth - це хитромудра головоломка, в якій пілот особливої машини з'ясовує причини зникнення людей з ідеального для життя простору.

За сюжетом, колись давно людство влаштувалося в Мережі - комфортною для проживання, штучно створеній обстановці. У певний момент все вирішили миттєво покинути цю структуру, і більше в неї не поверталися. Що спровокувало такі дії - немає точної інформації. Існує підозра, що трапилася глобальна аварія з сумними наслідками. Через кілька сотень років виникла необхідність прояснити цей провал в хронології. Споруджено Орбокс - величезний літальний апарат, який дозволяє переміщатися по Мережі і вивчати її. Гравцеві довірено пілотувати машину в космосі і дізнатися таємницю Мережі.

На початкових рівнях глобальних проблем в структурі не виявляється, однак кожен рівень передбачає вирішення головоломки з пересуванням цегляної плитки по лабіринту. Чим далі вдається пройти, тим більше дивні відкриття належить зробити. Катастрофа сталася не випадково, вона була підлаштована заради корисливої ​​мети. Персонаж захотів просто полетіти з території, коли відчув небезпеку. Але цікавість привела його в пастку, з якої швидко не вибратися. Тільки прояснення всіх деталей допоможе врятуватися.

Відмінні риси гри Orbox B: Rebirth:

  • нетипова сюжетна лінія;
  • оригінальні завдання;
  • створення своїх рівнів за допомогою редактора;
  • різні механіки геймплея;
  • масштабні місії з пастками.

Химерний сюжет комбінується з легким керуванням і складними місіями. Проект відрізняється від аналогів наявністю редактора для формування нових головоломок з можливістю їх подальшого поширення. Завдання можуть мати різні формати, цілі і способи проходження, головне не відходити від алгоритму переміщення плиток по спеціальних доріжках. Скромна графічне оформлення доповнюється активною мотивуючої закадрового мелодією. Якщо хочете напружити мозок над цікавою задачкою і одночасно зануритися в загадкову історію з космічними таємницями - цей проект зроблений саме для вас!


Реклама

завантажити Orbox B: Rebirth 1.4.8

Нове в цій версії
Bug fixes and enhancements
Загальна інформація
версія 1.4.8 (46)
дата завантаження 2020-06-26 09:37
Розмір 77.91 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

дозволяти отримання багатоадресних пакетів через Wi-Fi

Дозволяє програмі отримувати пакети, надіслані за допомогою групової адресації на всі пристрої в мережі Wi-Fi, а не лише на ваш пристрій. Використовує більше заряду, ніж режим небагатоадресних пакетів.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

Усі додатки ProGamix на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(4)
4.65★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/07/19 07:07
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |